Rimi pasniedz balvu maratona dalībniecei par piedalīšanos 100. sacensībās

24. Maijs, 2011

Nordea Rīgas maratonā savas simtās sacensības pieveikusi 75 gadus vecā Nadežda Kavtaskina, maratona distanci noskrienot mazliet vairāk nekā 4 stundās. Kundzes veiksmīgo startu atzinīgi novērtējis maratona veselīgā dzīvesveida partneris Rimi, pasniedzot viņai īpašu balvu – dāvanu karti 100 latu vērtībā.


Nadeždas kundze ir lielisks iedvesmas avots un paraugs tam, kā veselīgs dzīvesveids – gan pareiza ēšana, gan nodarbošanās ar fiziskām aktivitātēm ikdienā – palīdz saglabāt enerģisku garu un smaidu jebkurā vecumā.


„Aktīvi sportot sāku tikai 45 gadu vecumā, tādēļ droši varu teikt, ka sākt dzīvot veselīgi iespējams jebkurā laikā. Šobrīd skriešana ir kļuvusi par manu dzīvesveidu – noteiktu ritmu, no kura es neatkāpjos. Katru nedēļu es trenējos 5-6 reizes, skrienu darbadienu vakaros un brīvdienu rītos 7 līdz 15 kilometrus. Gadu laikā esmu atradusi arī domubiedrus no Latvijas Skriešanas sporta centra, ar ko kopīgi skrienam dažādās sacensībās un distancēs Rīgā un reģionos,” par savu pieredzi stāsta Nadežda Kavtaskina.


Nadeždas kundze min, ka lielu lomu uzvaras iegūšanā spēlē arī veselīga ēšana: „No rītiem esmu iemīļojusi auzu pārslu putru, kas skrējējam ir ļoti ieteicama. Turklāt neaizmirstu arī par augļiem un dārzeņiem.” Turklāt arī Rimi specbalvu sirmā kundze plāno tērēt veselīgas pārtikas iegādei, stiprinot savu organismu un uzturot sportisku formu.
 


Populārākie raksti