Rimi pasta

04. Marts, 2011

Rimi sortimentā pastu iespējams atrast starp svaigās pārtikas precēm, šajā kategorijā kopumā ietilpst 38 Rimi zīmola produkti.

Rimi Bio pasta
Virkne Rimi sausās pastas tiek pagatavota no bioloģiski audzētiem cietajiem mannas putraimiem. Ir trīs veidu pasta: spaghetti, penne rigate un spirali. Ko vārds bioloģisks nozīmē uztura kontekstā? Tas nozīmē, ka produkts ir pagatavots, izmantojot bioloģiski audzētas izejvielas. Audzējot ekoloģiski, tiek izmantotas lauksaimniecības metodes, kas sekmē pārtikas un šķiedrvielu ražošanu videi draudzīgā un veselīgā veidā. Šo sistēmu ražošanas apjomi tiek balstīti uz augsnes iekšējo auglību, respektējot dabu, augus, dzīvniekus un lauku apvidus, optimizējot visus šos savstarpēji saistītos faktorus. Tādā veidā bioloģiskā lauksaimniecība spēj ievērojami samazināt mākslīgo līdzekļu lietojumu, izslēdzot mākslīgo mēslojumu, pesticīdus un ķīmiski sintezētos produktus. Gluži pretēji, šāda veida lauksaimniecība pielāgo dabas spēka likumus, lai palielinātu ražu un noturību pret slimībām, tādēļ produkti, kas audzēti bioloģiski, tiek sertificēti kā dabiski.

Rimi Fresh pasta
Pirms vairākām nedēļām sortimentā parādījās itāliešu 14 svaigās pastas veidi. To piegādā viens no lielākajiem itāliešu svaigās pastas piegādātājiem Itālijā, un tā pagatavota no labas kvalitātes izejvielām. Lai pagatavotu šo maltīti, pastu nepieciešams 5 minūtes vārīt. 14 veidu produkti ietver:

 

  • Gnocchi – itāliešu klimpas paveids, pagatavots no mannas putraimiem, kviešu miltiem, kartupeļiem un rīvmaizes; mūsu sortimentā 5 dažādi veidi: ar tomātu un mocarella sieru, ar sēnēm, ar sieru, vienkārši kartupeļu gnocchi un gnocchi tricolore.
  • Capelletti, panzerrotti, tortelloni, ravioli un taglioni – visi šie pastas veidi pēc formas atgādina nelielas klimpas un ir bez vai ar pildījumu (siera, sēņu, spinātu, rikotas siera, gaļas, šķiņķa). Parasti šāda pasta tiek pasniegta kopā ar dažādām mērcēm.
  • Tagliatelle – pastas veids, kas pieejams arī Rimi parastajā klāstā, taču šis jau ir gatavs, kam beigās nepieciešams pievienot vienīgi mērci.

Rimi pastas
Piedāvājumā 15 parastās pastas produkti, 1 pasta bērniem Rimi Animaletti, 1 olu pasta Rimi Fidellini. Piedāvājumā ietilpst 17 dažādu formu produkti, kas pagatavoti no cietiem mannas putraimiem.

 

 

 

 

Rimi gatavās maltītes, pastas maltītes
2010. gadā tirgū ienāca jauni Rimi zīmola saldēto gatavo maltīšu produkti, tostarp 2 pastas ēdieni – Penne Bolognese un Tagliatelle Rucola. Tie tiek pārdoti jau kopā ar mērci un garšvielām, atliek tikai uzlikt uz pannas un pievienot svaigu parmezāna sieru labākai garšai.

Rimi saldētās gatavās maltītes
Lazanja Bolognese un Spinach Cannelloni bija pirmie itāliešu ēdieni ar Rimi zīmolu.
Lazanja ir klasisks itāliešu pastas ēdiens, kas sastāv no pastas plāksnītēm, siera un mērces.
Cannelloni ir pastas plāksnītes, kas ir satītas tūbiņās un pildītas ar spinātiem, sieru un mērci.
Abi ēdieni ir nopērkami kā gatavās maltītes, un tos var ātri pagatavot, ieliekot cepeškrāsnī vai mikroviļņu krāsnī.

 

Pasta nav vienkārši makaroni, kas ēdami kopā ar kečupu. Pasta ir ēdiens, ko iespējams pagatavot ļoti dažādos veidos. Aicinām iepazīties ar Rimi pastu un nogaršot visus tās veidus, lai atklātu garšīgo itāliešu virtuves pasauli.
 


Populārākie raksti