Rimi piesaka jaunu konceptu un atver veikalu Nīcgales ielā

22. Decembris, 2009

Rimi piesaka jaunu lielveikala konceptu un šodien plkst. 13:00 atver pārveidotu veikalu t/c "Minska", Nīcgales ielā 2. Jaunais formāts ietver pircēju iepirkšanās paradumiem atbilstošu veikala iekārtojumu - nodaļu izvietojumu, pamanāmu norāžu sistēmu, videi draudzīgāku tehnoloģiju lietošanu un jaunu grafisko identitāti. Rimi Latvia plāno pakāpeniski pārveidot pārējos 29 lielveikalus, ar laiku pilnībā pārejot uz jauno formātu, kas nodrošinās pircējiem izdevīgas cenas un vēl patīkamāku, ātrāku un ērtāku iepirkšanos Rimi veikalos.

Jaunais lielveikalu formāts ir balstīts pētījumos un speciālistu novērojumos par pircēju iepirkšanās paradumiem. "Esam izpētījuši, ka pircēji savā veikalā vēlas labāko cenas un kvalitātes attiecību, personīgu attieksmi un plašas izvēles iespējas, īpaši svaigo produktu segmentā. Jaunā tipa Rimi lielveikali ir atbilde šīm pircēju vēlmēm," stāsta Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Rimi veikto pētījumu respondenti atzinuši, ka iepirkšanās ātrums steidzīgajā dzīves ritmā ir īpaši svarīgs, tādēļ preču izkārtojuma principi jaunajā konceptā ir īpaši pārdomāti. Jaunais izkārtojums palīdzēs arī pircējiem atcerēties nopirkt visas ikdienā nepieciešamākās preces, jo tās jaunā koncepta veikalos varēs atrast ejot pa perimetru jeb apli, savukārt retāk lietojamie produkti izkārtoti veikala centrālajā daļā. Visus produktus vienkārši atrast palīdzēs arī skaidrā un pamanāmā norāžu sistēma. Arī šo faktoru – iespēju vienkārši atrast nepieciešamo, pircēji pētījumos ir minējuši kā vienu no būtiskākajiem.

Lielāko apgrozījumu Rimi veikalos veido svaigā pārtika, tādēļ jaunajos lielveikalos ir īpaši ērti izvietoti svaigie pārtikas produkti. Tie izkārtoti četras atsevišķās nodaļās jeb "veikaliņos" – pie miesnieka, pie zvejnieka, pie gardēža un pie maiznieka. Lai palīdzētu pircējiem izvēlēties maltītei piemērotākos produktus, katrā nodaļā strādās kompetenti profesionāļi, ikvienam klientam būs iespēja ne tikai saņemt speciālista padomu, bet arī pirms iegādāšanās nogaršot izvēlētos produktus.

"Jaunajos Rimi veikalos preces tiks piedāvātas par izdevīgām ikdienas cenām, kā arī būs spēcīgi akciju piedāvājumi. Patīkama atmosfēra, tīrs, sakārtots un viegli pārskatāms veikals ir kā papildus pievienotā vērtība. Cenšamies iepirkšanos padarīt arvien patīkamāku, šīs vērtības Latvijas iedzīvotāji vienmēr pratuši novērtēt," atzīst Valdis Turlais.

Šobrīd jaunais Rimi lielveikalu koncepts ir ieviests Purvciema Rimi un jaunizveidotajā Ādažu lielveikalā. Soli pa solim visi Rimi lielveikali tiks pārveidoti atbilstoši jaunajam konceptam, tiem būs arī jauna grafiskā identitāte.

Tehniskā informācija par Rimi Purvciems:
Tirdzniecības platība – virs 1000 m2
Preču sortiments – vairāk kā 6 000 vienību
Veikala darba laiks: 8−23
 


Populārākie raksti