Rimi pircēji par nodoto iepakojumu saņemto naudu visbiežāk ziedo Ukrainas bērnu atbalstam

07. Novembris, 2023
Lai arī vairums iedzīvotāju naudu, kas saņemta par iepakojumu depozīta punktos pie Rimi veikaliem, izvēlas saņemt kuponu veidā un tērēt produktu iegādei, daudzi tomēr gatavi ziedot kādam labdarības mērķim. 

Kopš pagājušā gada decembra Rimi pircēji depozīta punktos ziedojuši gandrīz 110 000 eiro, no kuriem lielāko daļu jeb teju 46 000 eiro novirzījuši Ukrainas bērnu atbalstam. 

Šobrīd par iepakojumu, kas nodots taromātos pie Rimi veikaliem, saņemto naudu ir iespējams ziedot trim labdarības projektiem – Latvijā nonākušo Ukrainas bērnu pamatvajadzību nodrošināšanai, Latvijas trūcīgo sirmgalvju atbalstam un patversmēs mītošo dzīvnieku uzturēšanai. Kopš pagājušā gada decembra Ukrainai ziedoti gandrīz 46 000 eiro, patversmju dzīvniekiem – 42 000 eiro, bet vēl teju 22 000 eiro ziedoti trūcīgajiem senioriem.

Visaktīvākie ziedotāji ir bijuši rīdzinieki, Pierīgas iedzīvotāji un vidzemnieki. Kopumā ik mēnesi pie Rimi veikaliem izvietotajos depozīta punktos saziedoti vidēji 11 000 eiro. Aktīvākais ziedojumu periods ir bijis vasaras mēneši, kad ziedojumu apmērs pārsniedzis pat 13 000 eiro mēnesī. Lielākais ziedojums saņemts no Rimi Drive Spice pircējiem.

Rimi aktīvi iesaistās dažādās labdarības akcijās, tāpēc varam novērtēt mūsu pircēju paradumus. Katru reizi pārliecināmies, ka Latvijas iedzīvotāji ir atsaucīgi un līdzjūtīgi un pat bez īpaša uzaicinājuma un speciālām kampaņām ziedo līdzcilvēku atbalstam un tiem, kam tas visvairāk nepieciešams. Par to esam ļoti pateicīgi un iepriecināti. Iespēja ziedot par taromātos nodoto iepakojumu saņemto naudu ir sociāli atbildīga izvēle, kuru mēs patiesi atbalstām. Vēlamies padarīt šo iespēju vēl ērtāku, tāpēc aktīvi strādājam, lai jau drīzumā varētu piedāvāt iespēju depozīta summu ieskaitīt arī Mans Rimi kartē,” stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Naudu, kas saņemta par iepakojuma nodošanu, var novirzīt Latvijā nonākušo ukraiņu bērnu pamatvajadzību nodrošināšanai (ziemas apaviem un apģērbam, veselības uzlabošanai un psiholoģiskajam atbalstam, skolas piederumu iegādei un citām akūtām vajadzībām), patversmes dzīvniekiem visā Latvijā un trūcīgajiem sirmgalvjiem (zāļu, pārtikas un malkas iegādei, veselības problēmu risināšanai, piemēram, zobu protēžu apmaksai). Vairāk par ziedošanas iespējām –  https://depozitapunkts.lv.


Populārākie raksti