Rimi pircēji saziedojuši 8384 litrus saldējuma bērniem no SOS ciematiem un audžuģimenēm

05. Augusts, 2016

Jūlijā visos Rimi veikalos norisinājās īpaša vasaras labdarības akcija Dodot gūtais divreiz gardāks. Tās laikā pircēji bija aicināti iegādāties jebkuru Rimi zīmola divu litru saldējuma iepakojumu un tādā veidā kopā ar Rimi dāvināt tādu pašu saldējumu bērniem un jauniešiem, kuri mitinās SOS bērnu ciematos un ģimenēs no Latvijas Audžuģimeņu biedrības. Šajā laikā klienti iegādājās 4192 iepakojumus divu litru Rimi saldējuma, tādējādi ziedojot 8384 litrus šī vasaras kāruma.

25. augustā pircēju ziedoto saldējumu Valmieras SOS bērnu ciemata jubilejas svinībās nogādās Rimi Gardēži - Normunds Baranovskis, Liene Zemīte un Ilze Jurkāne. Tāpat pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties dažādās aizraujošās aktivitātēs, piemēram, darboties saldējuma dekorēšanas un zīmēšanas darbnīcās bērniem, sakult saldējuma kokteili uz veloblendera un baudīt muzikālus priekšnesumus.

“Labus darbus ir vieglāk paveikt, ja tos darām visi kopā! Pateicamies visiem Rimi veikalu klientiem, kuri atsaucās mūsu aicinājumam un iesaistījās labdarības akcijā Dodot gūtais divreiz gardāks,” norāda Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Gandarīta par lielo Rimi pircēju atsaucību ir arī Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja:“Sakām sirsnīgu paldies ikvienam Rimi veikala klientam, kurš jūlijā izvēlējās iegādāties Rimi saldējumu un ar savu pirkumu palīdzēja iepriecināt arī vairāk nekā tūkstoš bērnus, kuri aug SOS bērnu ciematu asociācijas un Latvijas Audžuģimeņu biedrības atbalstītajās ģimenēs. Pateicamies arī Rimi, kas iniciēja un organizēja šo akciju, palīdzot tik daudziem bērniem izbaudīt neaizmirstamu vasaras garšu!”

Saldējuma ziedošanas akcija norisinājās Rimi Latvia, Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas un Latvijas Audžuģimeņu biedrības kampaņas ietvaros. Tās laikā līdz pat šī gada 7. augustam visos Rimi un Supernetto veikalos pie kasēm apmeklētāji ir aicināti izmantot ziedojumu kastītes, un kopā ar Rimi atbalstīt ziedojumu vākšanas kampaņu Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas un Latvijas Audžuģimeņu biedrības iniciatīvai Sagādā vasaras priekus audžubērniem! Tās laikā ziedotie līdzekļi tiks izmantoti, lai radītu iespēju audžuģimenēs augošajiem bērniem piedalīties dažādās vasaras nometnēs un attīstīt savas prasmes, augustā organizējot divas piecu dienu nometnes bērniem, kuri aug SOS ciematu un Latvijas Audžuģimeņu biedrības atbalstītajās ģimenēs.


Populārākie raksti