Rimi Ražas svētkos meklē ātrāko kartupeļu lasītāju

24. Septembris, 2013

Sestdien, 21. septembrī, pie Rimi veikala tirdzniecības parkā Alfa notika īsti Ražas svētki visai ģimenei. Gan lielie, gan mazie pircēji tika aicināti piedalīties un pārbaudīt spēkus dažādās neparastās disciplīnās – kartupeļu pārlasīšanā uz ātrumu, ķirbju celšanā, ražas svēršanā un citās. Tāpat bija iespēja degustēt Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavāra sarūpētos gardumus, iepazīties ar jauno dārzeņu ražu Rimi veikalos, kā arī saņemt vērtīgas balvas.

Paši mazākie pasākuma apmeklētāji ar lielu prieku iesaistījās radošajās darbnīcās un no rudens veltēm gatavoja skaistas gleznas un rotaļlietas. Turklāt pēc labi padarīt darba tika pie neparasta zīmējuma uz sejas, kā arī kāruma no Rimi.

Izturīgākie Ražas svētku svinētāji mērojās spēkiem ķirbju celšanā – starp citu, spēcīgākais dalībnieks ķirbi spēja noturēt vairāk nekā piecas minūtes. Turklāt tiem, kuri šogad vēl nebija paspējuši piedalīties rudens talkās, bija iespēja iesaistīties kartupeļu ražas pārlasīšanā uz ātrumu un ražas svēršanā.

Kā jau īstos Ražas svētkos, Rimi bija parūpējies arī par gardiem cienastiem – veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs visus cienāja ar rudens salātiem, mudinot ikvienu nobaudīt jaunās ražas dārzeņus no Rimi sortimenta. Savukārt aktīvākos dalībniekus gaidīja velo blenderis, uz kura bija iespēja pašam sakult savu spēka kokteili.

Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis priecē dalībniekus ne tikai ar gardiem kārumiem, bet arī ar savu virtuozitāti

Arī pašiem mazākajiem ir darba pilnas rokas - no vietējiem dārzeņiem veido īpašas dārzeņu gleznas!

Darbs nav grūts, bet atbildīgs - ātrākais kartupeļu lasītājs!

Veselīgais spēka kokteilis - paša sakults noteikti garšo vislabāk!


Populārākie raksti