Rimi Rīgas maratons aicina ziedot bērniem ar kustību traucējumiem

30. Jūnijs, 2020
Rimi Rīgas maratons sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu  un Latvijas televīziju aicina pievienoties labdarības iniciatīvai “Kustība par kustību”.

Skrējiens tiks atklāts 17. jūlija rītā plkst. 8.00 no rīta un noslēgts 27. jūlija pēcpusdienā, tieši Rimi Rīgas maratona 30. jubilejā ar svinīgu ziedojuma pasniegšanu Bērnu Slimnīcas fondam. Šajā laikā būs iespēja izbaudīt Tērbatas ielu bez auto un pašā kulminācijas nedēļas nogalē 26.-27. jūlijam iemūžināt fotomirkli par piemiņu labdarības iniciatīvai “Labas gribas kilometri”. 

Reģistrēties skrējienam un ziedot ir iespējams jau tagad Rimi Rīgas maratona Skriešanas kluba www.rimirigamarathon.com/skriesanasklubs sadaļā Notikumi, izvēloties izaicinājumu “Labas gribas kilometri”. Ziedot būs iespējams arī visos Rimi veikalos pie kasēm. Katrs ziedotājs vairākos Rimi lielveikalos visā Latvijā varēs saņemt spilgti dzeltenas kurpju šņores, kas kalpos kā atšķirības un atpazīstamības zīme turpmākajos skriešanas pasākumos. 

“Pirmais Rīgas maratons norisinājās 1991. gada 27. jūlijā. Maratona 30. jubilejas sezonu esam iecerējuši nosvinēt, palīdzot bērniem, kuriem pašreiz kustību prieks ir liegts. Mums, skrējējiem, katram ir sava motivācija, kāpēc skrienam, – vienam tas sagādā prieku, citam palīdz uzturēt sevi pie labas veselības, vēl kādam tās ir sportiskās ambīcijas, bet līderiem tas ir darbs. Lai kāda būtu skrējēju motivācija, mēs gribam tai pievienot vēl vienu – skriet par tiem, kuri nevar. Skriet un ziedot bērniem ar kustību traucējumiem. Pasaules maratonu praksē ziedojumu vākšana ir ierasta lieta, tāpēc ceram arī Latvijas skrējēju atsaucību. Visiem, kuri ziedos, kā piederības zīmi kustībai dāvināsim koši dzeltenas kurpju šņores,” apsola Rimi Rīgas maratona direktors Aigars Nords. 

Bērnu Slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa atklāj: “Esmu patiesi priecīga par Rimi Rīgas maratona labdarības iniciatīvu “Kustība par kustību”, kas aicina skrējējus būt aktīviem ne tikai sportojot, bet arī ziedojot. Īpaši tāpēc, ka mērķis ir atbalstīt bērnus ar kustību traucējumiem, kuri pašreiz vēl nevar skriet, lai gan ļoti to vēlas. Taču viņu motivācija, cīņasspars un neatlaidība ikdienā ir pielīdzināma maratonistiem, skrienot 42 km distanci.”


Populārākie raksti