Rimi Rīgas Modes pēc rekonstrukcijas no Express pārtop par Rimi Mini

16. Marts, 2022
Paplašinot Rimi veikalu tīklu un pastāvīgi uzlabojot iepirkšanās pieredzi, 16. martā plkst. 12.00 pircējiem durvis vērs Rimi Rīgas Modes Brīvības ielā 49/53, Rīgā, kas pēc rekonstrukcijas no Express formāta ar plašāku sortimentu pārveidots par Rimi Mini.  
 

Veikala platība nav mainījusies – tas joprojām iekārtots 190 kvadrātmetros, kur par pircējiem rūpēsies 10 darbinieku, taču būtiski papildināts veikala sortiments. Kā visos jaunajos Rimi Mini, arī šajā varēs iegādāties speciālo uzturu un eksotisko virtuvju produktus, būs pieejams recepšu stends, aptiekas stends un bukletu stends, bet maziem atelpas brīžiem – arī sulu spiede un kafijas automāts ar plašu smalkmaizīšu piedāvājumu.

Šis Rimi veidots pēc jaunā koncepta, tas papildināts ar diviem televīzijas ekrāniem, kas iepriekš šī formāta veikalos nav izmantoti. Raitu iepirkšanos nodrošinās trīs pašapkalpošanās kases – divas parastās un viena mazā kase bez kontrolsvariem, un šīs kases pārvietotas pie logiem, radot papildu telpu aukstumvitrīnām un plauktu sekcijām. Veikalā uzstādīts LED apgaismojums un videi draudzīgas aukstuma vitrīnas. Īpašs interjera elements ir melnie griesti, kas vizuāli atdala un izceļ plauktu zonu.

“Šis ir astotais īpaši kompakta izmēra Rimi Mini, taču tā nelielā platība neliedz sortimentā nodrošināt ap 3700 dažādu produktu. Blakus atrodas sabiedriskā transporta pietura, tāpēc te regulāri ir vērojama intensīva cilvēku plūsma, un priecājamies, ka tagad varam piedāvāt plašāku produktu klāstu un visu nepieciešamāko pa ceļam uz darbu vai mājām. Esam atraduši veiksmīgu risinājumu, kā efektīvi iespējams pārveidot veikalu no Express uz Mini formātu, pievienojot vairākas aukstuma vitrīnas un plauktu sekcijas. Savukārt darbiniekiem būs patīkami atrasties ofisa telpās, kas iekārtotas otrajā stāvā – tieši blakus Rimi Gardēžu virtuvei!” atklāj Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Jaunais veikals būs atvērts katru dienu no plkst. 08.00 līdz plkst. 22.00.

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Rimi atgādina, ka, apmeklējot tirdzniecības vietas, obligāti jālieto medicīniskā maska vai FFP2 vai augstākas klases respirators bez vārsta. Bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem veikalu var apmeklēt ar cita veida, t. sk. auduma, maskām, un bērniem līdz 7 gadu vecumam maskas nav nepieciešamas. Tāpat Rimi aicina izmantot roku dezinfekcijas līdzekļus, kas izvietoti pie ieejas veikalos, un ievērot 2 metru distanci ar citiem pircējiem.

Arī iepirkumu grozu un ratu skaits Rimi veikalos joprojām ir samazināts, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. 

 

Par Rimi Latvia

Rimi Latvia ir vadošais pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 130 dažādu formātu veikaliem visā Latvijā (Rimi Hyper, Rimi Super, Rimi Mini un Rimi Express).  Kopš 2019. gada darbību uzsācis arī Rimi e-veikals, nodrošinot ērtu produktu iegādi internetā un piegādi vairākos Latvijas reģionos. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 6000 darbinieku. Rimi misija ir atbalstīt veselīgas un videi draudzīgas izvēles, padarot katru dienu arvien labāku mūsu pircējiem. Rimi Latvia ir daļa no uzņēmuma Rimi Baltic, kas apvieno vairāk nekā 290 Rimi veikalu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Vairāk: https://www.rimi.lv/

 


Populārākie raksti