Rimi sadarbībā ar “Bolt Food” nodrošina preču piegādi

14. Aprīlis, 2020
Nodrošinot arvien daudzveidīgākas iepirkšanās iespējas internetā, Rimi sadarbībā ar “Bolt Food” piedāvā iespēju iegādāties preces, veicot bezkontakta piegādi mājās.

Uzsākot sadarbību ar “Bolt Food”, Rimi paplašina pārtikas un sadzīves preču saņemšanas iespējas un sniedz iespēju ātri, droši un ērti saņemt ikdienas preces. Pēdējo nedēļu laikā iepirkšanās internetā kļūst aizvien pieprasītāka. Rimi nepārtraukti strādā pie jauniem risinājumiem, lai nodrošinātu ērtu un drošu iepirkšanos veikalos, Rimi e-veikalā, kā arī uzsākot jaunus sadarbības projektus.

“Bolt Food” lietotnē Rimi piedāvā iegādāties ikdienai nepieciešamākas sadzīves un pārtikas preces, tostarp pamatpreces ēdiena gatavošanai mājās, kā arī jau gatavos produktus. Šobrīd “Bolt Food” veiktie pasūtījumi piegādei uz mājām tiek komplektēti Rimi Alfa veikalā. Atbilstoši pieprasījumam, tuvākajā laikā Rimi veikalu tīkls sadarbībai ar “Bolt Food” tiks paplašināts.

“Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, kā arī iespēju robežās iepirkties attālināti. Mēs nepārtraukti sekojam līdzi situācijas attīstībai, šobrīd redzam, ka strauju izaugsmi piedzīvo iepirkšanās internetā. Tādēļ papildu Rimi e-veikala kapacitātes palielināšanai, uzsākam sadarbības projektu ar “Bolt Food”. Šobrīd ir būtiski, ka mēs nodrošinām daudzveidīgas iepirkšanās iespējas un padarām mūsu produktus vēl pieejamākus. Rimi prioritātes ārkārtas situācijas laikā ir nemainīgas - nodrošināt mūsu darbinieku un pircēju drošību, kā arī rūpēties par preču pieejamību,” informē Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Kristīne Ciemīte.

Vienā pirkuma reizē “Bolt Food” var iegādāties līdz 40 preču vienībām no Rimi Alfa veikala un minimālā pasūtījuma summa ir 10 eiro. Papildu pirkuma summai ir jāapmaksā piegādes izmaksas, kas ir atkarīgas no attāluma starp veikalu un piegādes adresi. Savukārt līdz 19. aprīlim ir iespēja izmantot bezmaksas piegādi. Pasūtījumu ir iespēja veikt katru dienu no plkst. 12.00 līdz 20.00. Pasūtījuma izpildes laiks ir aptuveni viena stunda, ja piegādes vieta atrodas Rimi Alfa tuvumā. Tāpat turpinām iesākto darbu, veicinot saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi, preces tiek piegādātas dabai draudzīgā iepakojumā.

Lielākiem pirkumiem pircēji tiek aicināti izmantot arī Rimi e-veikalu. Ņemot vērā šī brīža e-veikala augsto pieprasījumu, pircēji tiek aicināti plānot savus pirkumus vairākas dienas iepriekš. Rimi e-veikalā veiktos pasūtījumus iespējams saņemt trīs veidos – pasūtīt piegādi uz mājam, saņemt pirkumus Rimi Drive vai “Pērc un saņem punktos” t/c Ozols un t/c Spice. Palielinot e-veikala kapacitāti un ātrāku veikto pirkumu saņemšanu, no 3. aprīļa tiešsaistē pasūtītos pirkumus Rimi Ozols un Rimi Spice ir iespējams saņemt 24 stundas diennaktī, tostarp arī nakts stundās.

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku, kā arī ievērot karantīnu, atgriežoties no ārzemēm.


Populārākie raksti