Rimi sadarbībā ar “Bolt Food” paplašina piegādes teritoriju

23. Aprīlis, 2020
Rimi pārtikas un sadzīves preces ir iespēja  pasūtīt arī Liepājā un Rīgā, veicot bezkontakta piegādi mājās ar “Bolt Food”, kā arī ir paplašināts Rīgas veikalu tīkls.

Rimi paplašina pārtikas un sadzīves preču saņemšanas iespējas sadarbībā ar “Bolt Food” un sniedz iespēju ātri, droši un ērti saņemt ikdienas preces. Šobrīd “Bolt Food” lietotnē veiktie pasūtījumi piegādei uz mājām tiek komplektēti Rīgā un Liepājā. Tāpat ir paplašināts Rīgas veikalu tīkls, no kuriem ir iespējas pasūtīt preces ar “Bolt Food” piegādi, papildu Rimi Alfa, šobrīd piegādes tiek veiktas arī no Rimi Pulkveža Brieža un Rimi Stirnu veikaliem.

“Bolt Food” lietotnē Rimi piedāvā iegādāties ikdienai nepieciešamākas sadzīves un pārtikas preces, tostarp pamatpreces ēdiena gatavošanai mājās, kā arī jau gatavos produktus. Vienā pirkuma reizē “Bolt Food” var iegādāties līdz 40 preču vienībām un minimālā pasūtījuma summa ir 10 eiro. Papildu pirkuma summai ir jāapmaksā piegādes izmaksas, kas ir atkarīgas no attāluma starp veikalu un piegādes adresi. Pasūtījumu ir iespēja veikt katru dienu no plkst. 12.00 līdz 20.00. Pasūtījuma izpildes laiks ir aptuveni viena stunda.

“Šobrīd ir būtiski, ka mēs nodrošinām daudzveidīgas iepirkšanās iespējas un padarām mūsu produktus vēl pieejamākus. Pēc veiksmīgi uzsāktās sadarbības ar “Bolt Food”, esam nolēmuši paplašināt sadarbību un iekļaut piegādes teritorijā Liepājas pilsētu, tā sniedzot iespēju pasūtīt preces no Rimi arī ārpus Rīgas teritorijas. Pēc mūsu novērojumiem klientu iecienītākās preču grupas pasūtījumu grozos “Bolt Food” lietotnē ir - piena produkti, dārzeņi, preces mājdzīvniekiem un konditorejas preces,” informē Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Kristīne Ciemīte.

Atbilstoši pieprasījumam, tuvākajā laikā Rimi veikalu tīkls sadarbībai ar “Bolt Food” tiks paplašināts. Lielākiem pirkumiem Rīgas apkārtnes pircēji tiek aicināti izmantot arī Rimi e-veikalu. Ņemot vērā šī brīža e-veikala augsto pieprasījumu, pircēji tiek aicināti plānot savus pirkumus vairākas dienas iepriekš. Šobrīd e-veikalā veiktos pasūtījumus iespējams saņemt trīs veidos – pasūtīt piegādi uz mājām, saņemt pirkumus Rimi Drive pie t/c Ozols un t/c Spice, kā arī saņemt pirkumus “Pērc un saņem” punktos Rimi Ozols, Rimi Spice, Rimi Mols, Rimi Olimpia un Rimi Damme.

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku, kā arī ievērot karantīnu, atgriežoties no ārzemēm.


Populārākie raksti