Rimi sāk tirgot pirmo šogad Latvijā audzēto baziliku

09. Aprīlis, 2016

Līdz ar pavasara atnākšanu jau šajās brīvdienās Rimi veikali savus pircējus iepriecinās ar jauno Latvijā audzēto bazilika ražu no saimniecības Iecavas pusē Letis. Dārzeņu plauktos atrodami būs arī citi pavasarīgi jaunumi – šī gada jaunā Mārupes tomātu un dzelteno plūmju tomātu raža no saimniecības Kliģēni.

“Latvijas iedzīvotāji un mūsu pircēji vienmēr ar nepacietību gaida pirmos pašmāju audzētos gurķus, tomātus, salātus un garšaugus, kas vēsta par pavasara atnākšanu. Sākot ar šo nedēļas nogali, kad laiks mūs noteikti lutinās ar siltu un saulainu laiku, piknikotāji varēs gatavot svaigos salātus jau no mūsu pašu Latvijas saimniecībās audzētajiem dārzeņiem un zaļumiem. Kā pierāda saimniecība Letis, aromātisko baziliku var izaudzēt ne tikai tālajās aizjūras zemēs, bet arī pie mums – Latvijā. Sākotnēji baziliks podiņos un jaunā tomātu raža būs piejama lielākajos Rimi veikalos, savukārt palielinoties ražas apjomiem, tas pakāpeniski nonāks arī pārējo veikalu plauktos,” stāsta Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 118 trīs formātu veikali: 30 Rimi hipermārketi, 42 Rimi lielveikals un 46 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti