Rimi šefpavārs Latvijas labums parādes dalībniekus cienā ar 70 kilogramus smagu un 4 metrus garu torti

29. Septembris, 2014

Sestdien, 27. Septembrī Vērmanes dārzā kampaņas Latvijas labums ietvaros notika īpaša parāde, kurā līdz ar Rimi piedalījās arī vairāki desmiti pašmāju uzņēmumi un ražotāji, mudinot ikvienu priekšroku dot Latvijā ražotiem produktiem un precēm. Mūsu uzņēmumu pasākumā pārstāvēja Rimi veselīgās ēšanas kustības šefpavārs Normunds Baranovskis, kurš visus cienāja ar rudens torti, kas pagatavota no Latvijā ražotiem produktiem. Savukārt pēc svinīgā gājiena pašus mazākos apmeklētājus priecēja Rimi dārzeņu meistardarbnīca un mākslinieces, kuras bērniem uz sejas “uzbūra” krāšņus dzīvnieku, kā arī pasaku tēlus.

Uzreiz pēc parādes beigām, šefpavārs ķērās pie milzīgas ķirbja krēma tortes gatavošanas, kas svēra gandrīz 70 kilogramus un bija 4 metrus garus. Tās sastāvā bija dažādi pašmāju ražotāju labumi - 21 kilograms Latvijas ķirbju, 10 kilogrami vietējo dzērveņu, bet, lai piešķirtu tortei kraukšķīgumu, šefpavārs tai pievienoja arī ķirbju sēklas.

Neiztrūkstošu uzmanību visas dienas garumā izpelnījās arī Rimi dārzeņu rotaļlietu darbnīca, kur no rudens ražas veltēm tapa ne tikai bērnu iecienītās rotaļlietas, bet arī vēl neredzēti un pasakaini tēli. Meistardarbnīcā radītos darbus bērni ņēma līdzi uz mājām, vai arī pievienoja kopējai rotaļlietu izstādei. Tāpat mazie apmeklētāji labprāt ļāvās Rimi mākslinieču prasmīgajām rokām un uz vaiga ieguva rudenīgu zīmējumu.

 


Rimi veselīgās ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis Latvijas labums parādes priekšgalā


Paši jaunākie Vērmanes dārza apmeklētāji ar prieku radīja savas rotaļlietas no rudens ražas dārzeņiem

Rimi šefpavārs Latvijas labums parādes dalībniekus cienā ar 70 kilogramus smagu un 4 metrus garu torti
Vien stundas laikā Normunds Baranovskis kopā ar palīgiem pagatavoja neaizmirstamu ķirbju krēma torti, kas daudziem apmeklētājiem atmiņā paliks vēl uz ilgu laiku
 


Populārākie raksti