Rimi šefpavārs palīdz iesildīties Vislatvijas Spēka dienai

29. Septembris, 2014

Šogad 14. Septembrī visā Latvijā jau trešo reizi pēc kārtas notika Spēka diena, kuras ietvaros ikviens tika aicināts demonstrēt savu izturību, spēku un spēju pievilkties. Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis ar padomiem veselīgai maltītei un rekomendācijām gardām sportistu brokastīm palīdzēja gatavoties Spēka dienai.

Aikāgaršo cienā ar spēka brokastīm

Iesildoties Vislatvijas Spēka dienai, Rimi šefpavārs Dailes un Valmieras drāmas teātra aktierus, kā arī mediju pārstāvjus, cienāja ar īstām spēka brokastīm – veselīgiem salātiem. To sastāvā bija grūbas, svaigi dārzeņi un fetas siers. Tāpat viesi cienājās ar spēcinošo brokastu kokteili, kas bija gatavots no biezpiena un svaigām ogām.

Padomi spēcinošām maltītēm sportistiem

Tāpat ikviens, kurš gatavojās Spēka dienai, varēja Spēka dienas dienasgrāmatās sekot līdzi Rimi šefpavāra padomiem, kādai maltītei dot priekšroku paaugstinātas slodzes brīžos. Četru raidījumu laikā Normunds komentēja, ar ko atšķiras sportista ēdienkarte no biroju darbinieku maltītes, kā arī sniedza rekomendācijas veselīgas un vienkāršas maltītes pagatavošanai. Savukārt tieši Spēka dienas rītā radio SWH tiešajā ēterā Rimi šefpavārs aicināja visus pirms doties uz Spēka dienu, paēst spēcinošas un veselīgas brokastis.

„Daudziem ir maldīgs priekšstats, ko nozīmē ar sabalansēts uzturs. Valda virkne stereotipu, ka nodarbojoties ar sportu, var ēst daudz, vai tieši otrādi – vēloties zaudē svaru, neēst vispār. Ir jāieklausās savā organismā un jāatrod zelta vidusceļš starp sportiskām aktivitātēm, organisma vēlmēm un veselīgu maltīti,” iesaka Rimi veselīgās ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis.

Rimi veselīgās ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis Spēka Dienas iesildīšanās pasākumā visus cienāja ar veselīgām Spēka brokastīm

Apmeklētāji novērtēja Normunda Spēka kokteili


Populārākie raksti