Rimi sesto reizi saņem Ģimenei draudzīga komersanta statusu

01. Jūnijs, 2017
                             

31. maijā labklājības ministrs Jānis Reirs sveica 31 uzņēmumu, kas savā ikdienas darbā īsteno ģimenei draudzīgus uzņēmējdarbības principus un šogad saņēma Ģimenei draudzīga komersanta statusu. Rimi Latvia šo statusu ieguva jau sesto gadu pēc kārtas.

“Rimi Latvia ir viens no lielākajiem mazumtirdzniecības nozares uzņēmumiem, kas nodarbina vairāk nekā 5500 cilvēku visā Latvijā. Mēs kā korporatīvi atbildīgs uzņēmums rūpējamies par darbinieku apmierinātību ar savu darbavietu, un viens no veicinošiem faktoriem ir atbalsts uzņēmumā strādājošajiem un viņu ģimenēm, piemēram, ar elastīgu darba grafiku, iespēju iegādāties apdrošināšanas polises arī ģimenes locekļiem, papildu atlaides ar Mans Rimi karti darbiniekiem un viņu tuviniekiem, kā arī pasākumi un dāvanas strādājošo bērniem,” teic Rimi Latvia personāla vadītāja Gundega Kirilka.

No pagājušā gada Rimi Latvia ir iesaistījies Labklājības ministrijas īstenotajā projektā Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku. Tāpat jau desmito gadu pēc kārtas šī gada augustā tiks organizēta Rimi Ģimenes diena, kuras laikā bērniem ir iespēja iepazīt vecāku darbavietu un pavadīt dienu dažādās aktivitātēs.

Jānorāda, ka Labklājības ministrija šogad pasniedza apstiprinājumu par Ģimenei draudzīga komersanta statusa iegūšanu 31 uzņēmumam. Statusu ieguvušie uzņēmumi saņēma īpašu apliecību un uzlīmi, kas apstiprina, ka šajā uzņēmumā īsteno ģimenei draudzīgu politiku. Tādējādi uzņēmēji uz gadu ir ieguvuši tiesības Ģimenei draudzīga komersanta statusa logotipu gadu izmantot savā interneta vietnē, plašsaziņas līdzekļos un darba sludinājumos.

 


Populārākie raksti