Rimi: Šogad Līgo svētku maltīte daudzviet gatavota pašu rokām

25. Jūnijs, 2009

Rimi novērojumi veikalos, kā arī pārdošanas dati liecina, ka šogad cilvēki, gatavojot Līgo svētku maltītes, bijuši daudz radošāki un vairāk nekā citus gadus gatavojuši paši.

"Jāņubērni svētku laikā ir bijuši ļoti radoši un ievērojuši veselīga uztura principus – Rimi veikalos nopirkts, piemēram, rekordliels augļu un dārzeņu skaits, kas mērāms vairākos desmitu tonnu. Rimi veikalos Līgo svētku laikā pārdotas vairāk kā 100 tonnas arbūzu," stāsta Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Šogad, izteiktāk kā iepriekšējos gadus, vērojama tendence, ka cilvēki vairāk pērk dažādus produktus, lai maltīti pagatavotu paši, nekā izvēlas jau sagatavotus ēdienus. Piemēram, gatavā šašlika vietā biežāk tiek pirkta svaiga gaļa, gatavie salāti tiek aizstāti ar svaigiem dārzeņiem un zaļumiem, tortes – ar pienu, sviestu, kefīru, olām un miltiem, lai pēc tam visu paši savām rokām pagatavotu mājās.

Augļu un dārzeņu nodaļās svētku dienās pircēji visvairāk iegādājušies gurķus un tomātus, kā arī arbūzus, banānus, ķiršus, ananāsus, papriku un jaunos kartupeļus.

Veikto pirkumu apjoms, salīdzinoši ar pagājušo gadu, ir nedaudz samazinājies. Cilvēki vairāk izvēlējušies preces, kas piedāvātas par akcijas cenām. Liels noiets bijis grila un tūrisma precēm, kurām svētku laikā Rimi veikalos bija īpaši izdevīgs piedāvājums.


Populārākie raksti