Rimi šogad un nākamgad būtiski pilnveidos veikalu tīklu

19. Jūlijs, 2018
2018. gadā Rimi Latvia turpinās būtiski pārveidot veikalu tīklu atbilstoši pircēju pieprasījumam un iepirkšanās paradumu jaunākajām tendencēm.
 

Uzņēmums investēs hipermārketu modernizācijā un  jaunu Rimi Express veikalu atvēršanā, kā arī pakāpeniski īstenos Supernetto zīmola veikalu pāreju uz Rimi zīmola veikaliem. 

“Latvijas tirgū ilgus gadus esam strādājuši ar diviem zīmoliem – Rimi un Supernetto. Katrs no šiem zīmoliem ir spēcīgs ar savu vērtību un piedāvājumu. Šobrīd, īstenojot pāreju uz viena zīmola stratēģiju Latvijas tirgū, mēģinām šīs abas pasaules savienot, veidojot jaunu formātu – Rimi Mini,” uzsver Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Līdz 2019. gada beigām 38 Supernetto veikalus visā Latvijā plānots pārveidot par Rimi Mini. Tādējādi Rimi Latvia veikalu tīklā no nākamā gada būs četru dažādu formātu veikali: Rimi Hyper, Rimi Super, Rimi Express un Rimi Mini.

Katru gadu Rimi Latvia veic detalizētus pircēju paradumu pētījumus katrā veikalā visā Latvijā, aptaujājot tūkstošiem pircēju par to, kas konkrētajā veikalā viņiem patīk, kas būtu uzlabojams, kādas sortimenta izmaiņas būtu nepieciešamas. Supernetto gadījumā liela daļa pircēju vēlējās plašāku sortimentu. Atbilstoši veselīga dzīvesveida tendencēm, vērojams liels pieprasījums pēc plašāka augļu un dārzeņu piedāvājuma. Ņemot vērā gan pircēju vēlmes un pieprasījumu tirgū, gan uzņēmuma kopējo stratēģiju, tika uzsākts darbs pie jauna formāta izveides.
Veidojot jauno Rimi Mini formātu, tiks saglabāti ap 600 līdz šim iemīļotāko Supernetto produktu par tādām pašām cenām kā Supernetto un gandrīz divkāršots sortiments, pievienojot Rimi veikalos pieejamos produktus un paplašinot augļu un dārzeņu piedāvājumu. Pirmo pārveidoto veikalu pircēju atsauksmes ir pozitīvas, īpaši tiek izcelta produktu kvalitāte. 

“Pārmaiņas mūsu veikalu tīklā ir mūsu ikdiena – ir gadījumi, kad pieprasījuma dēļ kādu supermārketu pārveidojam par hipermārketu vai izlemjam radīt pavisam jaunu formātu, kāds, piemēram, ir Rimi Express Rīgā. Visu nosaka pircēju pieprasījums, viņu ikdienas ieradumi un dzīvesstila pārmaiņas – mūsu loma ir sajust un atbildēt uz viņu vajadzībām, arī iedvesmot veselīgākām izvēlēm ikdienā,” uzsver V. Turlais.

Rimi Latvia šogad turpinās investēt Rimi Hyper formāta attīstībā – jau modernizēti un pārbūvēti astoņi hipermārketi, piemēram, Rimi Hyper t/c Spice un t/c Damme. Tāpat turpinās darbs, lai ikdienas iepirkšanās Rimi Super formātā pircējiem būtu vēl ērtāka. Plānots attīstīt arī Rimi mazāko formātu – Rimi Express, kas ir vērsts galvenokārt uz steidzīgiem pilsētas iedzīvotājiem. 

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 123 piecu formātu veikali: 32 Rimi Hyper, 29 Rimi Super, 19 Rimi Mini, 38 Supernetto un pieci Rimi Express. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.
 


Populārākie raksti