Rimi tirdzniecības centram Salaspilī spāru svētki

10. Augusts, 2012

Rudenī Salaspilī, Skolas ielā 4e, tiks atvērts jauns Rimi tirdzniecības centrs, kura izveidē plānots ieguldīt aptuveni 3,8 miljonus latus. Tajā līdz ar enkurnomnieku – Rimi hipermārketu – būs pieejamas vairāk nekā 10 tirdzniecības vietas, kas pircējiem nodrošinās plašu preču un pakalpojumu klāstu. Tirdzniecības centra kopējā platība būs 3700 m², no kuras aptuveni 2700 m² aizņems mājīgās Rimi hipermārketa telpas.

Plānots, ka jaunais Rimi tirdzniecības centrs būs īpaši ērts un pieejams ne tikai autovadītājiem, bet arī velo braucējiem – pie veikala tiks uzstādītas modernas velonovietnes. Turklāt Salaspils Rimi tirdzniecības centrā līdz ar Rimi hipermārketu darbosies dažādi veikali, piemēram zoo, ziedu, bērnu preču, mobilo operatoru, grāmatu un kancelejas preču veikali, kā arī kosmētikas preču veikals. Tāpat pircēju ērtībām būs pieejami arī bankomāti.

“Mēs esam gandarīti, ka Rimi veikalu tīkla paplašināšana aktīvi norit gan Rīgā, gan arī ārpus tās, šobrīd aptverot 26 Latvijas pilsētas. Turklāt jauna Rimi tirdzniecības centra izveide Salaspilī ir nozīmīgs solis ne tikai mūsu, bet arī visas pilsētas attīstībā – Rimi hipermārkets nodrošinās aptuveni 80 jaunas darba vietas Salaspils un tuvējās apkaimes iedzīvotājiem, tāpat pilsētniekiem un viesiem būs pieejama mūsdienīga iepirkšanās vide ar plašu produktu klāstu,” saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Rimi hipermārketā Salaspilī plašā izvēlē būs pieejama gan svaigā pārtika – augļi, dārzeņi, piena un gaļas produkti, gan uz vietas gatavotie konditorejas izstrādājumi, tostarp pašu ceptās maizes un smalkmaizītes, tortes, kā arī kulinārija – salāti, uzkodas un citi produkti. Tāpat Rimi veikalā atsevišķas nodaļas būs paredzētas kosmētikai, bērnu precēm, apģērbiem, mājsaimniecības precēm, kā arī sezonas aktuālajai produkcijai.

Būvniecības projektu jaunajam Rimi tirdzniecības centram Salaspilī, Skolas ielā 4e, izstrādājis SIA Inženieru birojs Būve un Forma, savukārt būvdarbus veic kompānija – SIA YIT Celtniecība.


Populārākie raksti