Rimi turpina Kopgaldā palīdzēt zupas virtuvēm

18. Janvāris, 2011

Rimi šogad turpina pērn uzsākto mazturīgo iedzīvotāju atbalsta programmu Kopgalds, regulāri atbalstot ar pārtikas produktiem 14 zupas virtuves, kas katru mēnesi izdala aptuveni 14 000 silta ēdiena porcijas. Lai sniegtu atbalstu zupas virtuvei ikdienā, Rimi aicina janvārī un februārī ziedot Kopgaldam Rimi un Supernetto ziedojumu kastītēs, kā arī iedrošina līdzcilvēkus iesaistīties un palīdzēt zupas virtuvēm, ziedojot savu laiku, zināšanas vai līdzekļus.

Uzsākot Kopgaldu, Rimi 2010. gada sākumā aicināja ziedot zupas virtuvēm un tām tika saziedoti 26 622 lati. Par šiem līdzekļiem zupas virtuves iegādājās sadzīves ķīmiju, katlus un pannas, nopirka dažādas virtuves iekārtas un galda piederumus, kas ļāva nomainīt jau gadu gaitā nolietotos priekšmetus. Taču zupas virtuvēm atbalsts ikdienas darbā nepieciešams ir arī šobrīd, tāpēc jau tagad Rimi un Supernetto veikalu ziedojumu kastītēs ikvienam ir iespēja ziedot zupas virtuvju praktisko vajadzību nodrošināšanai. Visnepieciešamākā šobrīd ir dažāda veida sadzīves tehnika, t.sk. plītis, kombaini, saldētavas, kā arī lietas, kas noder telpu labiekārtošanai.

Rimi un fonds Ziedot ir pārliecinājies, ka zupas virtuvē strādā sava darba entuziasti, kas pašaizliedzīgi dienu no dienas cenšas palīdzēt saviem līdzcilvēkiem. “Ikviens no mums var palīdzēt zupas virtuvēm ar to, ko protam vislabāk. Vērtīgs atbalsts ir ne tikai pārtikas produkti, bet arī līdzcilvēku ziedotais laiks vai zināšanas, kas palīdz atrisināt kādu pavisam praktisku lietu – sarūpēt jaunus galdus, nomainīt apgaismojumu, noflīzēt sienu vai sniegt kādu citu praktisku palīdzību” saka Zane Eniņa, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Projektā Kopgalds zupas virtuves katru mēnesi saņem produkciju no Rimi Ls 100 vērtībā, savukārt Rīgā atbalsts tiek sniegts Ls 300 vērtībā. Tie ir pārtikas produkti, kas individuāli nepieciešami katrai zupas virtuvei, lai nodrošinātu siltu maltīti tās klientiem.
 


Populārākie raksti