Rimi un Eco Baltia vide konkursa uzvarētāja kopā ar Kašeru izvēlas ilgtspējīgus apģērbus

27. Novembris, 2023
Šī gada septembrī un oktobrī norisinājās Eco Baltia vide un Latvijas Zaļā punkta rīkotai kampaņas Stils-Tekstils 2. posms, kurā iesaistījās arī Rimi.

Nevajadzīgo tekstilizstrādājumu savākšanas akcijas laikā un pie 10 Rimi veikaliem dažādās Latvijas pilsētās – Siguldā, Madonā, Daugavpilī, Aizkrauklē, Liepājā, Ādažos, Saldū, Salaspilī, Rīgā un Mārupē – tika savāktas 145 tonnas dažāda veida tekstila, kas tālāk nonāks otrreizējā apritē.

Par katriem 5 kilogramiem nodotā tekstila, akcijas dalībnieki dāvanā saņēma gardumus no Rimi, starp katras pilsētas dalībniekiem, kuri aizpildīja izlozes kartīti, tika izlozēts viens Rimi dāvanu grozs. Savukārt, starp visiem akcijas dalībniekiem tika izlozēts galvenās balvas ieguvējs, kurš laimēja stilista un multimākslinieka Kašera jeb Kaspara Blūma-Blūmaņa privātu konsultāciju un iespēju izveidot jaunu vizuālo tēlu.

Laimīgā uzvarētāja Elīna dzīvo Siguldā un ir četru bērnu māmiņa. Elīna bija ļoti priecīga izrauties no ierastās ikdienas un privātās konsultācijas laikā viņa kopā ar Kašeru vairāk nekā 3 stundas pavadīja vienā no Rīgas lielveikaliem, lai atrastu kāroto un piemērotāko apģērbu. Tāpat Elīna tika palutināta ar skaistu grimu un īpašu pārsteigumu, ko palīdzēja sarūpēt Rimi – sedzot izdevumus kāda izvēlētā apģērba iegādei, kas akcijas uzvarētājai bija īpaši iepaticies.


Populārākie raksti