Rimi un Latvijas Olimpiskā komiteja aicina piedalīties Olimpiskajā mēnesī

30. Aprīlis, 2021
Sākot no 23. aprīļa līdz 21. maijam Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) organizē Olimpisko mēnesi 2021, kas noslēgsies ar Vislatvijas vingrojumu 21. maijā.

Savukārt visa mēneša garumā norisināsies sporta un veselību veicinošas aktivitātes, ar kurām aicinām iepazīties Olimpiskā mēneša pasākuma kalendārā ŠEIT

Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos tradicionāli ir “Mēs esam #SPORTIŅĀ”.

Rimi tic, ka lielas pārmaiņas  notiek, sperot mazus soļus, tādēļ aicinām vairāk uzmanības veltīt fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā un biežāk izvēlēties veselīgus produktus gatavojot maltītes.

Iepazīsties ar Olimpiskā mēneša aktivitātēm

Šogad Olimpiskā mēneša tradicionālajām aktivitātēm (Vislatvijas vingrošana, online treniņi, sociālo tīklu izaicinājumi) pievienojas 11 Olimpisko pārgājienu maršruti, kas ir izstrādāti kopā ar LOK ilggadējo partneri akciju sabiedrību “Latvijas valsts meži”.  Šos pārgājienu maršrutus veidoja Olimpieši kopā ar labākajiem Latvijas valsts mežu ekspertiem, aicinot novērtēt sportiskās aktivitātes dabā. Katrā takā ir 10  - 30 mežu izzinoši un sportiski uzdevumi. Plašāka informācija www.lvm.lv/pargajieni .

Šajā Olimpiskajā gadā katrs Olimpiskā mēneša dalībnieks var izrādīt savu atbalstu mūsu Olimpiskajai komandai Tokija 2020, piedaloties kopējā soļu izaicinājumā “Mēs esam #SPORTIŅĀ”, reģistrējot savas jebkuras aktivitātes soļus platformā distantrace.com, un palīdzot kopīgi noiet 11 176 kilometrus, kas veido ceļu no Rīgas līdz Tokijai.

Olimpiskā mēneša  ietvaros turpinās arī raidījuma “Olimpiskais detektīvs” 2.sezona, kas četrās raidījumu sērijās turpinās iepazīstināt  un aicinās pamēģināt  četrus sporta veidus - paukošanu,  beisbolu, vieglatlētiku un kalnu riteņbraukšanu.

Olimpiskais mēnesis 2021 noslēgsies 21.maijā ar Olimpisko dienu un kopējo Vislatvijas vingrojumu.


Populārākie raksti