Rimi un Supernetto pircēji akcijai Eņģeļi pār Latviju saziedo vairāk nekā 82 tūkstošus latu

09. Janvāris, 2013

Labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju ietvaros divu mēnešu laikā Rimi un Supernetto veikalu ziedojumu kastītēs savākti vairāk nekā 82 tūkstoši latu, kas ir viens no lielākajiem pircēju ziedojumiem akcijai pēdējo gadu laikā. Saziedotie līdzekļi palīdzēs segt ārstēšanās izdevumus smagi slimiem bērniem no visas Latvijas, iegādāties medikamentus un speciālās ortozes, kā arī veikt sarežģītas operācijas.

Kopumā LNT, Ziedot.lv, Swedbank un Rimi rīkotajai akcijai saziedoti 392 516 latu, no kuriem vairāk nekā piekto daļu ziedojuši tieši Rimi un Supernetto pircēji. Visaktīvākie ziedotāji bijuši Rīgas veikalos, kur kopā saziedoti teju 37 tūkstoši latu. Vidzemnieki akcijā saziedojuši gandrīz 15 tūkstošus latu, Zemgalē Rimi un Supernetto veikalu ziedojumu kastītēs savākti vairāk nekā 14 tūkstoši latu, Kurzemē – gandrīz 12 tūkstoši, savukārt Latgalē saziedoti teju 5 tūkstoši latu.

“Labdarības iniciatīvu Eņgeļi pār Latviju atbalstām un tās īstenošanā līdzdarbojamies jau piecus gadus, un ik reizi, noslēdzoties ziedojumu vākšanai, Rimi un Supernetto pircēju atbalsts un nesavtība pārsteidz no jauna. Visdāsnākie šogad bijuši Rīgas, Liepājas, Jūrmalas un Jēkabpils iedzīvotāji, taču liela cilvēku atsaucība bija vērojama visās Latvijas pilsētās. Vēlos pateikt lielu paldies ikvienam ziedotājam. Katrs ziedotais santīms ir svarīgs, jo saliekot tos kopā, varam palīdzēt vēl vairāk bērniem. Mūsu pircēju saziedotie vairāk nekā 82 tūkstoši latu ir apliecinājums tam, ka esam gatavi sadzirdēt saucienus pēc palīdzības un dot spēku tiem, kam klājas grūtāk,” saka Karīna Jermušs, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

„Visu 110 bērnu un ģimeņu vārdā sakām sirsnīgu paldies ikvienam ziedotājam, kas atbalstīja grūtībās nonākušos līdzcilvēkus. Saziedotie līdzekļi sniedz iespēju bērniem saņemt tik ļoti nepieciešamo ārstniecību un rehabilitāciju, kā arī daudzās ģimenēs ienesa cerību dzīvot tālāk un cīnīties ar slimību,” saka labdarības portāla Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.


 


Populārākie raksti