Rimi un Supernetto pircēji Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas remontam ziedojuši 75 tūkstošus latu

17. Oktobris, 2013

Mēneša laikā nodaļas remontam pircēji saziedo vairāk nekā 23 tūkstošus latu

Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai piesaistīti jau vairāk nekā puse jeb 485 tūkstoši latu no nepieciešamajiem līdzekļiem – 700 000 latiem. Turklāt no 300 tūkstošiem, kas savākti ar privātpersonu un uzņēmumu atbalstu, ceturto daļu jeb 75 tūkstošus ziedojuši Rimi un Supernetto pircēji. Savukārt 185 tūkstošus nodaļas rekonstrukcijai piešķīrusi Veselības ministrija.

“Sadarbība ar Bērnu slimnīcas fondu kopīgu projektu īstenošanā jau kļuvusi par labu tradīciju – esam izveidojuši Vecāku māju, Saulaino dienu bibliotēku, renovējuši Ūdensdziedniecības centru Gaiļezerā. Tas viss ir paveikts arī ar Rimi un Supernetto pircēju atbalstu, kuri vairāku gadu garumā Bērnu slimnīcai kopumā ir ziedojuši vairākus simtus tūkstošu latu. Redzot, cik aktīvi mūsu pircēji atbalsta arī Hematoonkoloģijas nodaļas remontu, ne mirkli nešaubāmies, ka mazajiem pacientiem pavisam drīz būs iespēja ārstēties jaunās, mūsdienīgās telpās,“ saka Laura Podskočija, Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste.

Hematoonkoloģijas nodaļas remontam līdzekļi Rimi un Supernetto veikalos vākti jau trīs reizes un kopumā šajā laikā saziedoti 75 tūkstoši latu. Visaktīvāk Hematoonkoloģijas nodaļas remontam ziedojuši pircēji Rīgā, Jūrmalā, Siguldā, Bauskā, Jelgavā, Liepājā, Daugavpilī un Rēzeknē, mēneša laikā saziedojot vairāk nekā 23 tūkstošus latu.

Piesaistītie līdzekļiem Bērnu slimnīcas fondam jau šobrīd ļauj uzsākt darbus pie tālākās projekta izstrādes. “Lai nodaļas rekonstrukcija varētu sākties pēc iespējas ātrāk un mazie pacienti varētu ārstēties piemērotās telpās, Bērnu slimnīcas fonds konkursa kārtībā ir izvēlējies tehniskā projekta veidotājus. Tie ciešā sadarbībā ar Onkoloģijas nodaļas darbiniekiem un pacientu vecāku atbalsta biedrības pārstāvjiem, izstrādās nodaļas telpu projektu, pēc kura nākotnē tiks rekonstruētas nodaļas telpas,” saka Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Ziedojumu vākšanu Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas remontam pagājuša gada oktobrī aizsāka Bērnu slimnīcas fonds sadarbībā ar domubiedriem – uzņēmumu Rimi, laikrakstu Diena, Latvijas Televīziju, Ziedot.lv, reklāmas aģentūru TBWA Latvija, JCDeceaux, radio Skonto un citiem.


Populārākie raksti