Rimi un Supernetto pircēji Labestības dienai saziedojuši rekordlielu summu - vairāk nekā 38 tūkstošus latu

06. Jūnijs, 2013

Šogad labdarības akcijai Labestības diena pusotra mēneša laikā Rimi un Supernetto pircēji saziedojuši 38715 latus, kas ir lielākā līdz šim akcijai ziedotā summa. Saziedotie līdzekļi segs ārstēšanās izdevumus un palīdzēs Danielai staigāt, Hugo Matīsam runāt, Jeļizavetai redzēt un Jānim pilnvērtīgi dzīvot, kā arī sniegs atbalstu ceļā uz izveseļošanos arī citiem smagi slimi bērniem visā Latvijā.

Kopumā LNT, Ziedot.lv, Swedbank un Rimi rīkotajai akcijai šogad saziedoti 193 425 lati, no kuriem teju piekto daļu ziedojuši tieši Rimi un Supernetto pircēji. Saziedotie līdzekļi segts ārstēšanās izdevumus 58 smagi slimiem bērniem visā Latvijā.

Visaktīvāk akciju pircēji atbalstījuši Rimi un Supernetto veikalos Rīgā, kur kopumā saziedoti 18 tūkstoši latu. Vidzemnieki akcijā saziedojuši gandrīz 7 tūkstošus latu, Zemgalē un Kurzemē Rimi un Supernetto veikalu ziedojumu kastītēs savākti vairāk nekā 5 tūkstoši latu, savukārt Latgalē saziedotā summa pārsniedz 3 tūkstošus latu.

“Esam lepni par saviem pircējiem, kuri arī šogad aktīvi iesaistījušies labdarības akcijā Labestības diena un palīdzējuši savākt ievērojamu summu, kas ļaus Danielai, Hugo Matīsam, Jeļizavetai un Jānim, kā arī citiem bērniem pasauli ieraudzīt citādāku. Paldies Rīgas, Liepājas, Jūrmalas, Jelgavas un Jēkabpils, kā arī citu pilsētu iedzīvotājiem, kuri iesaistījušies un ar savu ziedojumu atbalstījuši akciju. Katrs saziedotais Rimi un Supernetto pircēju santīms ir ļāvis mazajiem cīnītājiem nonākt tuvāk visgaidītākajam mērķim - atgūt veselību,” saka Karīna Jermušs, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.Labestības dienas atbalstītāji un draugi vienkopus noslēguma koncertā 26. maijā


Populārākie raksti