Rimi un Supernetto pircēji mēneša laikā zupas virtuvēm ziedojuši vairāk nekā 20 tūkstošus latu

18. Decembris, 2013

Rimi un Supernetto pircēji mēneša laikā zupas virtuvēm visā Latvijā ziedojuši 20 389 latu. Visaktīvāk grūtībās nonākušos iedzīvotājus atbalstījuši un to paēdināšanai līdzekļus ziedojuši pircēji Rīgā, Jūrmalā, Siguldā, Liepājā, Bauskā un Rēzeknē. Ar ziedotāju un Rimi atbalstu projekta Kopgalds zupas virtuvēs aukstajos ziemas mēnešos regulāri siltu maltīti saņems vairāk nekā divi tūkstoši trūcīgie iedzīvotāji. Savukārt 15 zupas virtuvēs maznodrošinātajiem iedzīvotājiem Ventspilī, Kuldīgā, Dobelē, Madonā, Rēzeknē, Talsos, Tukumā, Liepājā, Jelgavā, Saldū, Daugavpilī, Iecavā, Valmierā un Rīgā ik mēnesi tiks izsniegtas vairāk nekā 39 tūkstoši ēdiena porciju.

“Ar Rimi atbalstu projekts Kopgalds tiek īstenots jau četrus gadus, un šajā laikā mūsu veikalos pircēji zupas virtuvēm visā Latvijā ziedojuši vairāk nekā 77 tūkstošus latu. Par šiem līdzekļiem zupas virtuves varējušas ne tikai ar regulārām siltām un sātīgām maltītēm nodrošināt trūcīgos iedzīvotājus, bet arī iegādāties tik nepieciešamo sadzīves tehniku ēdiena gatavošanai un uzglabāšanai, apmaksāt komunālos pakalpojumus, veikt remontdarbus telpu labiekārtošanai, iegādāties pārtiku, kā arī citas tikpat nepieciešamas lietas”, saka Kristīne Ciemīte - Kupre, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Visaktīvāk projektu Kopgalds atbalstījuši Rīgas iedzīvotāji, saziedojot vairāk nekā 11 tūkstošus latu. Savukārt vairāk nekā 3 tūkstošus latu ziedojuši vidzemnieki, bet kurzemnieki – teju 2 tūkstošus latu. Zemgalē Rimi un Supernetto veikalos pircēji zupas virtuvēm ziedojušu gandrīz 2.5 tūkstošus, turpretim Latgalē - teju tūkstoti latu.

Turklāt papildus ziedotāju atbalstam, projekta Kopgalds ietvaros zupas virtuves Latvijas reģionu pilsētās ik mēnesi no Rimi saņem produkciju 100 latu vērtībā. Savukārt Rīgā atbalstu produktu iegādei saņem divas zupas virtuves, katra 150 latu vērtībā. Par šo summu zupas virtuves Rimi veikalos var saņemt produktus, kas nepieciešami siltas maltītes nodrošināšanai tās apmeklētājiem.

 „Zupas virtuve ir tā vieta, kur palīdzību var saņemt ikviens, kuru dzīvē piemeklējusi tāda nelaime, kad nav citur kur vērsties. Silta zupa vai biezputra, maizes šķēle un silta tēja - tik pieticīga mēdz būt trūcīgo ļaužu iztikšana ziemas salā. Zupas virtuvēs pēc palīdzības vēršas bezdarbnieki, invalīdi, veci un vientuļi cilvēki, daudzbērnu ģimenes, nereti spainīti līdzi siltu maltīti saņem arī mājā palikušie izsalkušie bērni un vecmāmiņas vai vectētiņi. Mēs ļoti augstu vērtējam Rimi un Supernetto klientu atbalstu un rūpes par līdzcilvēkiem, kurus piemeklējusi nelaime, kad siltas maltītes nodrošināšana vēl aizvien sagādā grūtības”, stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

 

 

 


Populārākie raksti

Piedalies Lielajā talkā!
14. Aprīlis, 2024