Rimi un Supernetto veikalos par 300% palielinājies pieprasījums pēc etiķa; sāls pārdošanas apjomi par 200%

13. Augusts, 2013

Rimi un Supernetto veikalos palielinājies pieprasījums pēc precēm konservēšanai – salīdzinot ar šo pašu periodu pērn, šogad burkas, vāciņi, kā arī maisiņi un kastītes produktu saldēšanai pirktas divas reizes vairāk. Savukārt etiķis, salīdzinot ar augusta pirmo nedēļu, pirkts par aptuveni 300% vairāk, turklāt sāls pārdošanas apjomi Rimi veikalos palielinājušies par aptuveni 200%.

Šogad, labvēlīgu laika apstākļu ietekmē, jaunā dārzeņu un augļu raža ienākusies krietni agrāk nekā pērn, tāpēc iedzīvotāji jau savlaicīgi sākuši sarūpēt visu nepieciešamo ziemas krājumu gatavošanai, piemēram, jau vasaras sākumā Rimi un Supernetto veikalos bija novērojams pieprasījuma pieaugums pēc cukura. Savukārt kopumā šī gada maija, jūnija un jūlija laikā cukura pārdošanas apjomi salīdzinot ar iepriekšējo gadu, palielinājušies par aptuveni 120%. Turklāt, šogad pircēji vairāk iecienījuši iegādāties cukuru nevis kilograma, bet gan 5 kilogramu iepakojumos. Tāpat šogad ievērojami audzis pieprasījums pēc kastītēm saldēšanai un burkām – to pieprasījums, salīdzinot ar šo pašu periodu pērn, palielinājies par aptuveni 400%.

Lai pircējiem būtu iespēja sarūpēt visu nepieciešamo ziemas krājumu gatavošanai, Rimi un Supernetto veikalos plašā sortimentā pieejamas preces konservēšanai un marinēšanai, kā arī ievārījumu un kompotu gatavošanai – dažāda tilpuma un formas burciņas, kā arī vāciņi dažādās krāsās.


Populārākie raksti