Rimi un Supernetto veikalos pircējus priecē pavasara ziedu krāšņums

05. Marts, 2014

Iestājoties agram pavasarim, jau šobrīd ir jūtama liela rosība Latvijas ziedu audzētavās, tāpēc Rimi un Supernetto veikalos pircējiem plašā sortimentā tiek piedāvāti Latvijā audzētie ziedi podiņos un kā jaunums- grieztās tulpes pušķos, kas atceļojuši no Jēbabpils dārzniecības SIA Sedumi un Cēsu zemnieku saimniecības Kliģēni ziedu audzētavas Dārznieks. Iecienītāko podiņpuķu vidū šobrīd ir Latvijā audzētas narcises, tulpes, prīmulas, kā arī dažādas ziedu kompozīcijas.

 „Esam pārliecināti, ka īpašas dāvanas un ziedi ir neatņemama jebkuru svētku sastāvdaļa. Tuvojoties 8. Martam – Sieviešu dienai, Rimi un Supernetto veikalos vairākkārt palielinās pieprasījums tieši pēc ziediem. Jau šī gada pirmajos mēnešos aptuveni 40% no kopējā pārdotā ziedu un telpaugu apjoma ir bijuši Latvijā audzētie ziedi podiņos. Turklāt, piemēram, pagājušajā gadā pieprasījums pēc telpaugiem un ziediem podiņos Rimi un Supernetto veikalos palielinājās par aptuveni 45%, bet grieztie ziedi pirkti par aptuveni 38% vairāk kā 2012.gadā. Esam priecīgi, ka mūsu pircēji ir novērtējuši iespēju Rimi veikalu tīklā iegādāties pašmāju ziedus,” saka Laura Podskočija, Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste.

 Sākot ar šo nedēļu, Supernetto pircējiem būs iespēja iegādāties Jēkabpils ziedu audzētavā Sedumi izlolotās tulpes pušķos, kas iepriecinās šo ziedu dāvinātājus un saņēmējas ar savām košajām krāsām. Turklāt, jau tuvākajā laikā Rimi un Supernetto veikalu plašo ziedu sortimentu papildinās Latvijas audzētāju piegādātās gundegas, neaizmirstulītes un cinerārijas podiņos, savukārt aprīļa beigās pircējus priecēs neļķes, pelargonijas, kā arī balkonaugu un dažādu vasaras augu stādi.

 

 


Populārākie raksti