Rimi un Supernetto veikalos sākas labdarības akcija Eņģeļi pār Latviju

22. Novembris, 2016
                   

Veikalu tīkls Rimi, Supernetto, kanāls LNT un Bērnu slimnīcas fonds aicina arī Jūs iesaistīties gada sirsnīgākajā labdarības akcijā Eņģeļi pār Latviju un palīdzēt smagi slimu bērnu ārstēšanā. Līdzās citiem akcijas jaunumiem, piemēram, mājas lapas bsf.lv uzlabojumiem ar jaunu un ērtu ziedošanas rīku, šogad papildinātas iespējas atbalstīt akciju arī Rimi un Supernetto veikalos, dodot iespēju iegādāties kādu no vairāk nekā 500 precēm ar kampaņas atzīmi un ar savu ziedojumu dāvinot daudzām smagi slimu bērnu ģimenēm spēku un cerību par pilnvērtīgāku dzīvi.

Stāsta Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite: “Lai dotu iespēju līdzcilvēkiem iesaistīties labdarības akcijā, šogad pirmo reizi esam uzrunājuši arī savus sadarbības partnerus – piegādātājus. Mēs esam ārkārtīgi pateicīgi un arī patīkami pārsteigti, ka aicinājumam piedalīties akcijā atsaucās tik liels partneru skaits! Tas nozīmē, ka kopā Rimi un Supernetto veikalos pircējiem no šī gada 22. novembra līdz pat 19. decembrim būs iespēja iegādāties kādu no vairāk nekā 500 dažādām precēm ar kampaņas “Eņģeļi pār Latviju” atzīmi, kur no katras iegādātās preces noteikts līdzekļu apjoms tiks novirzīts smagi slimu bērnu ārstēšanai. Tāpat esam saglabājuši arī savus ierastos ziedošanas kanālus – mēs aicinām ikvienu iepriecināt sevi vai savus tuviniekus, iegādājoties orhideju, un par katru ziedu Rimi ziedos 1 eiro Eņģeļi pār Latviju atbalstam. Tāpat no šodienas, 22.novembra, pircējiem ir iespēja atbalstīt akciju, izmantojot ziedojumu kastītēs mūsu veikalos, kā arī pārskaitot MansRimi naudas uzkrājumu kioskos vai mansrimi.lv." Savukārt precīzāka informācija par visām akcijas precēm Rimi un Superneto veikalos atrodama mājas lapās https://www.rimi.lv/engeli un http://www.supernetto.lv/engeli.

Kā skaidro Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa, pateicoties cilvēku atsaucībai, pagājušā gada Eņģeļi pār Latviju akcijas ietvaros esam varējuši palīdzēt vairāk nekā 110 bērniem uzlabot veselību un dzīves kvalitāti. Kādam bērnam tā ir bijusi iespēja nostāties pašam uz savām kājām, kādam citam esam palīdzējuši kļūt neatkarīgākam un patstāvīgākam jaunajā ratiņkrēslā, savukārt vairāk nekā 20 bērniem esam snieguši iespēju izaugt līdz brīdim, kad veselība uzlabojas un vairs nav nepieciešama medicīniskā pārtika – katram no 112 bērniem ir savs stāsts, kurā mēs esam varējuši pievienot ko ļoti vērtīgu! Arī šogad gandrīz 200 bērni un viņu ģimenes visā Latvijā gaida eņģeļus, kuri palīdzēs piepildīt cerību par labāku veselību un vieglāku ikdienu. Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.

LNT, Bērnu slimnīcas fonda un Rimi veidotās labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību, atbalstot akciju vairākos veidos:
- iegādājoties akcijas preces Rimi un Supernetto veikalos,
- izmantojot ziedojumu kastītes Rimi un Supernetto veikalos,
- ziedojot portālā bsf.lv, kurā ir izstrādāts jauns un ērts ziedošanas rīks,
- ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv,
- zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Pēdējo astoņu gadu laikā kopš notiek labdarības akcija Eņģeļi pār Latviju, ir saziedoti 3,5 miljoni eiro, kas ļāvis palīdzēt jau kopumā 950 bērniem. Ir paveikts ārkārtīgi liels darbs, par ko organizatori saka paldies visai Latvijas sabiedrībai. Pateicoties cilvēku atsaucībai, šogad Eņģeļi pār Latviju atzīmē deviņus gadus, un akcijas organizatori ir ticības pilni, ka arī šogad kopīgi varēsim palīdzēt smagi slimiem bērniem.

 


Populārākie raksti