Rimi un Supernetto veikalos vāks ziedojumus bērniem no mazturīgām ģimenēm

16. Jūnijs, 2015

Jau ceturto gadu pēc kārtas Rimi un Ziedot.lv apvieno spēkus brīvā laika programmas Štābiņš ietvaros, lai bērniem no mazturīgām ģimenēm tiktu nodrošināta iespēja iesaistīties bezmaksas pulciņos un piedalīties aizraujošās vasaras nometnēs. Plānots, ka šogad savāktie ziedojumi sniegs iespēju aktīvi atpūsties un apgūt jaunas iemaņas 2365 bērniem no trūcīgām ģimenēm no visas Latvijas.

“Ar Rimi un Supernetto pircēju, kā arī Ziedot.lv ziedotāju atbalstu 16 Latvijas pilsētās – Balvos, Dagdā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Kandavā, Liepājā, Madonā, Priekulē, Rīgā, Smiltenē, Talsos, Tukumā, Valmierā, Ventspilī un Viesītē – tiek nodrošinātas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas aktivitātes. Vasarā šādas bezmaksas nodarbības ir liels atspaids trūcīgām ģimenēm, kurām maksas nometnes nav pieejamas. Ir svarīgi, lai bērniem ir iespēja saturīgi pavadīt savu brīvo laiku ne vien tādēļ, lai apgūtu jaunas iemaņas un zināšanas, bet arī lai iepazītos ar jauniem draugiem un paziņām,” programmu komentē Līga Rube, biedrības Ziedot.lv Štābiņš projekta vadītāja.

Ziedot.lv sadarbībā ar uzņēmumu Rimi Latvia sniedz atbalstu 18 labdarības organizācijām 16 Latvijas novados dažādu ārpusskolas nodarbību organizēšanā. Štābiņos bērni gatavos apsveikuma kartiņas, rotas, dāvaniņas, mācīsies gatavot ēst, piedalīsies dažādās sporta aktivitātēs un pārgājienos, iepazīstot savu novada apkārtni, dosies ekskursijās, dejos, piedalīsies dažādās radošās aktivitātēs un lietderīgi pavadīs brīvo laiku.

“Mēs esam ļoti pateicīgi par iespēju iesaistītes šajā projektā – bērni to ļoti novērtē. Jau ceturto gadu organizējam bērniem radošās nodarbības un ekskursijas, lai, pārnākot no skolas, mazajiem ir kāda sava brīvā laika pavadīšanas nodarbe. Mūsu biedrība Štābiņa ietvaros organizē visdažādāko novirzienu nodarbības – gan muzikālas, gan mākslas, gan radošās, gan arī ēst gatavošanas meistarklases. Pie sevis ciemos aicinām arī dažādus nozaru pārstāvjus un paši vedam bērnus pie vietējiem ražotājiem, lai viņi uzzina pēc iespējas vairāk jauna. Visas nodarbības vada mūsu brīvprātīgie, tādēļ saziedotā nauda tiek novirzīta tikai darbnīcu materiāliem, uzkodām un izbrauciena ekskursijām, tāpēc vienmēr esam pateicīgi katram saziedojam centam, kas palīdz uzlabot trūcīgo bērnu ikdienu,” komentē Sandra Zariņa, biedrības Caritas Madona valdes locekle un radošo darbnīcu vadītāja.

Kopš 2012. gada projekta Štābiņš aktivitātēs ir piedalījušies 4 241 bērns no 25 Latvijas pilsētām. Štābiņa aktivitātes ir organizējušas 39 labdarības organizācijas. Sākot ar 16. jūniju visos Rimi un Supernetto veikalos tiek vākti ziedojumi programmas realizācijai, ziedot ir iespējams arī uzkrāto Mans Rimi naudu mājaslapā www.mansrimi.lv vai arī Rimi kioskā.

Papildinformācija:
Laura Podskočija
SIA Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
M. 26423058
E. laura.podskocija@rimibaltic.com


Populārākie raksti