Rimi un Ziedot.lv programma Štābiņš

05. Aprīlis, 2017

Lai trūcīgie bērni un jaunieši visā Latvijā varētu lietderīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī apgūt jaunas prasmes un dzīvē noderīgas iemaņas, Ziedot.lv ar veikalu tīkla Rimi un Supernetto atbalstu jau sesto gadu īsteno īpašu akciju programmai Štābiņš. Šogad iedzīvotāju atbalsts ir ļoti dāsns, ziedojumu kastītēs februārī un martā saziedojot 20 761,05 eiro, kas ļaus nodrošināt iespēju labdarības organizācijām visā Latvijā realizēt vērtīgus projektus skolēnu prasmju attīstīšanai vasaras brīvlaikā.


Labdarības organizācijas no visas Latvijas tiek aicinātas pieteikties brīvā laika programmas bērniem Štābiņš 2017 konkursa finansējumam Ziedot.lv mājaslapā: https://www.ziedot.lv/pieteikt-palidzibu/briva-laika-programma-berniem-stabins.


Latvijā ir daudz ģimeņu, kurās vecāki nevar atļauties saviem bērniem pašu nepieciešamāko – pilnvērtīgu pārtiku un apģērbu. Pēcskolas aktivitātes šiem bērniem pieejamas tikai tad, ja tajās nav dalības maksas, jo vecāki to nevar atļauties. Taču bērni bieži vien nesaprot, kāpēc klasesbiedri pēc skolas dodas uz interesantu pēcskolas nodarbību, bet viņam šis prieks ir liegts. Daudzas biedrības un nodibinājumi visā Latvijā šo problēmu zina un organizē bērniem no trūcīgām ģimenēm iespēju pēc skolas ne tikai zīmēt, nodarboties ar sportu, mūziku vai ko citu, bet arī paēdina ar siltu zupu vai tēju un pašu ceptu plātsmaizi. Šādi dienas un aktivitāšu centri darbojas, pateicoties sabiedrības atbalstam un ziedojumiem.          

                   
“Kopš 2012. gada, kad kopā ar Ziedot.lv izveidojām programmu Štābiņš, daudzveidīgās ārpusskolas aktivitātēs piedalījušies jau apmēram 10 000 bērnu, kas ir ievērojams skaitlis! Ir prieks apzināties, ka tik daudziem bērniem šo gadu laikā esam palīdzējuši gūt pārliecību par saviem spēkiem un devuši iespējas, lai viņi varētu pilnveidot savas prasmes un gūt iedvesmu savai tālākai attīstībai nākotnē,” skaidro Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.


“Mēs no sirds pasakāmies ikvienam ziedotājam, kuram rūp mūsu Latvijas bērnu nākotne, viņu talantu un iemaņu attīstīšanu! Visi kopā esam snieguši nenovērtējamu atbalstu trūcīgu ģimeņu bērniem jau sesto gadu!” sirsnīgu paldies pauž Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.


Rimi un Supernetto sadarbībā ar Ziedot.lv jau sesto gadu atbalsta brīvā laika programmu Štābiņš, aicinot sabiedrību ziedot veikalos izvietotajās ziedojumu kastītēs. Šogad nepilnu divu mēnešu laikā sabiedrība ir izrādījusi ļoti lielu atbalstu, saziedojot 20 761,05 eiro. Šie līdzekļi ļaus Latvijas labdarības organizācijām īstenot vasaras mēnešos interesantus pulciņus, sporta nodarbības un nodrošināt bērniem kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu dienas centros.


Populārākie raksti