Rimi uzrāda nemainīgi augstu sniegumu, saņemot augstāko jeb platīna kategoriju “Ilgtspējas indeksā” un statusu “Ģimenei draudzīgi”

14. Jūnijs, 2019
Ikgadējā Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā Rimi Latvia par 2018. gadā īstenotajiem projektiem saņēma kopumā divas balvas.

Starp tām ir Ilgtspējas indeksa augstākais novērtējums – Platīna kategorija un  Labklājības ministrijas piešķirtais "Ģimenei draudzīgi" statuss.

Būt sociāli atbildīgiem sabiedrības, klientu, piegādātāju, darbinieku un apkārtējās vides priekšā ir mūsu viens no būtiskākajiem stratēģiskajiem mērķiem. Tāpēc ik dienu Rimi Latvia rada risinājumus un idejas, kā veicināt dabai draudzīgas izvēles, palīdzēt sabiedrībai un līdzcilvēkiem.

Pērn uzņēmums īstenoja vairākas iniciatīvas, tostarp, lai veicinātu pircēju paradumu maiņu un mudinātu veikt veselīgākas izvēles, tika ieviesta speciāla produktu izvērtēšanas kritēriji un izveidota atpazīstamības zīme “Labākai dzīvei”. Tāpat tika uzsākts Rimi Baltic līdz šim vērienīgākais projekts - Rimi loģistikas centru būvniecība¬, kas ir nozīmīgs ieguldījums reģiona tautsaimniecības attīstībā. Viens no galvenajiem ieguvumiem pēc projekta pabeigšanas būs videi draudzīgais efekts – projektā tiks realizēti virkne modernu, energoefektīvu inženiertehnisko risinājumu, ļaujot ēkai kļūt par piemēru ilgtspējīgu industriālu būvju izveidē. 

Ierindošanās Ilgtspējas indeksa platīna kategorijā ir Latvijā visnozīmīgākā atzinība uzņēmuma rūpēm par saviem darbiniekiem, apkārtējo vidi un sabiedrību kopumā. Rimi Latvia ikgadējā “Ilgtspējas indeksā” piedalās kopš 2010. gada, savukārt kopš 2015. gada Rimi Latvia saņem platīna kategoriju. Savukārt “Ģimenei draudzīgs” statuss Rimi Latvia tiek piešķirts jau astoto gadu pēc kārtas. 

Šogad “Ilgtspējas indeksā” kopumā apbalvoti 55 uzņēmumi, no kuriem platīna kategoriju saņēma 19, zelta – 14, sudraba – 15 un bronzas – 7 uzņēmumi. 

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas nodrošina starptautiskām prasībām atbilstošu uzņēmuma snieguma novērtējumu tādos aspektos kā uzņēmuma stratēģiskā plānošana, tirgus attiecības, darba vide, sabiedrība un apkārtējā vide, piešķirot uzņēmumam bronzas, sudraba, zelta vai platīna kategoriju, balstoties uz sasniegtajiem rezultātiem. 

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 127 piecu formātu veikali: 32 Rimi Hyper, 30 Rimi Super, 44 Rimi Mini, 9 Rimi Express un 12 Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti