Rimi uzsācis veselīgo maratona gatavošanās programmu

06. Aprīlis, 2011

Rimi ir kļuvis par Nordea Rīgas maratona veselīgā dzīvesveida partneri. Lai pienācīgi sagatavotos maratonam, kas notiks 22. maijā, Rimi aicina ne tikai uz fiziskām aktivitātēm un treniņu uzsākšanu, bet arī rūpīgi izvērtēt savu ēdienkartes un maltīšu saturu. Šajā ziņā Rimi nāk talkā visiem maratonistiem, apkopojot gan speciālistu padomus un ieteikumus veselīgam uzturam un ieteicamo produktu sarakstu, gan ar Mārtiņa Sirmā un Rimi pavāru palīdzību radot receptes pareizam un veselīgam uzturam.

Sekot līdzi maratonu organizatoru komandas un Rimi izstrādātajai veselīgās gatavošanās programmai pusotra mēneša garumā, ievērojot sporta ārstu un pavāru padomus, kā arī trenēties un ēst veselīgi kā pirmie apņēmušies vairāki skriešanas entuziasti – Dailes teātra aktieri Intars Rešetins, Elīna Dzelme un Artis Robežnieks, dziedātājs Miks Dukurs, LNT sporta ziņu moderators Lauris Lizbovskis, kā arī vairāki Rimi darbinieki.


Pavārs Mārtiņš Sirmais gatavo veselīgo dzērienu - smiltsērkšķu-ābolu-bērzu biezsulu.


Arī pasta tiek iekļauta maratonistiem nepieciešamo produktu sarakstā.


Veselīgās gatavošanās programmas dalībnieki - no kreisās Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks, dziedātājs Miks Dukurs, Dailes teātra aktieris Intars Rešetins, LNT sporta ziņu moderators Laurs Lizbovskis, Rimi darbinieki: Jānis Arseņikovs, Anna Zolotarjova, Māris Krupenkovs, Nordea Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords, Dailes teātra aktrise Elīna Dzelme.


Veselības pārbaudi Sporta laboratorijas sporta ārste veic aktrisei Elīnai Dzelmei.


Kas ir maratons bez kārtīgas iesildīšanās? Iesildāmies.


Un vēl iesildāmies. Tas ir svarīgi! :)

Pievienojies maratonistiem arī Tu! Tiekamies 22. maijā!

 


Populārākie raksti