Rimi uzsāk mazturīgo iedzīvotāju atbalsta projektu “Kopgalds”

18. Janvāris, 2010

Saņemot arvien vairāk lūgumus ziedot pārtikas produktus labdarības organizācijām, Rimi sadarbībā ar portālu Ziedot.lv uzsāk vērienīgu mazturīgo iedzīvotāju atbalsta projektu “Kopgalds”. Tā ietvaros pilsētās, kurās ir Rimi veikali, iespēju robežās tiks sniegts atbalsts zupas virtuvēm un citām organizācijām, kas nodrošina cilvēkus ar siltām bezmaksas maltītēm.

“Pēdējā gada laikā ar pārtikas produktiem esam palīdzējuši daudzām labdarības iestādēm. Laikā, kad arvien vairāk cilvēku nespēj sev nodrošināt siltu maltīti, vēlamies atrast sadarbības partneri katrā pilsētā, kur atrodas Rimi veikals, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu grūtībās nonākušajiem iedzīvotājiem,” stāsta Zane Eniņa, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

“Projekts “Kopgalds” būs būtisks atbalsts labdarības organizācijām, kas gādā par trūcīgajiem iedzīvotājiem. Prieks, ka kopā ar Rimi varam palīdzēt arvien vairāk cilvēkiem visā Latvijā,” atzīst Inese Danga, Ziedot.lv programmu vadītāja.

Lai pieteiktos mazturīgo iedzīvotāju atbalsta projektam “Kopgalds” un saņemtu pieteikuma anketu, lūgums rakstīt uz e-pastu: sandra@ziedot.lv. Pieteikuma anketas nepieciešams aizpildīt un iesniegt līdz 22. janvārim.
 


Populārākie raksti