Rimi vasarā jauniešiem piedāvās 274 darba vietas

10. Jūnijs, 2021
Sadarbībā ar Nodarbinātības Valsts aģentūru (NVA) esam uzsākuši skolēnu un jauniešu nodarbinātības programmu.

Līdz ar skolas gaitu noslēgšanos Rimi kopā ar Nodarbinātības Valsts aģentūru (NVA) ir uzsācis skolēnu un jauniešu nodarbinātības programmu, kurā šajā vasarā plānots piedāvāt 274 darba vietas. Programmā jauniešiem būs iespēja apmaksātā praksē apgūt vērtīgas profesionālās iemaņas mazumtirdzniecībā 58 Rimi veikalos visā Latvijā. 

Ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, šobrīd jau pirmie 47 jaunieši ir sākuši darbu Rimi veikalos, savukārt lielākā daļa vakanču pieejamas jūlijā un augustā. Parasti jaunieši 15 līdz 17 gadu vecumā ar pamatizglītību tiek nodarbināti vienkāršu darbu veikšanā tirdzniecības zālē vai veikala noliktavas telpās, savukārt jaunieši no 18 gadiem var iegūt pieredzi gan kā zāles darbinieki, gan kā pārdevēji kases un vitrīnas zonā, kā arī ražošanā.

“Jau ilggadēji sadarbojoties ar NVA, esam priecīgi, ka mums netrūkst iedvesmojošu veiksmes stāstu, piemēram, jaunieši, kas reiz sākuši darbu vasarā Rimi veikalos, pēc tam ir atgriezušies pie mums un kļuvuši par veikala vadītājiem vai ieņem citu augstu amatu. Rimi Baltic vadītājs Edgars Sesemans (Edgar Sesemann) savulaik ceļu mazumtirdzniecībā sāka tieši šādā veidā – ar darbu veikalā skolas brīvlaikā. Tāpēc aicinām jauniešus nebaidīties, izmēģināt savus spēkus dinamiskajā mazumtirdzniecības nozarē un sapņot lielus sapņus! Īpaši svarīgi tas ir šajā saspringtajā Covid-19 laikā, kad darba iespējas ir ierobežotas,” stāsta Rimi Latvia personāla vadītāja Gundega Kirilka.

Vineta Leončika, NVA Pakalpojumu departamenta Nodarbinātības pasākumu nodaļas vadītāja: “Uzņēmums Rimi Latvia ir ilggadīgs NVA sadarbības partneris, kas piedalījies tādās sociāli nozīmīgās NVA akcijās kā Karjeras dienas darba meklētājiem un Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti, sniedzis atbalstu personu ar bēgļa statusu iekļaušanai Latvijas darba tirgū un, protams, regulāri reģistrē brīvas darbavietas NVA CV un vakanču portālā. Esmu gandarīta, ka uzņēmums šogad pieteicies arī NVA īstenotajā skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā. Piedalīšanās NVA vasaras nodarbinātības pasākumā ir iespēja ar valsts atbalstu ne vien vienkāršākos darbos aizvietot pamatdarbiniekus, kuri dodas atvaļinājumā, bet arī apliecināt savu sociālo atbildību un palīdzēt skolēniem iegūt darba pieredzi un darba iemaņas.”

Lai pieteiktos vakancēm, jaunieši ir aicināti apmeklēt interneta vietnes www.nva.gov.lv sadaļu "Skolēnu vasaras nodarbinātība" un aizpildīt pieteikuma anketu. Sadaļā iespējams iepazīties ar apstiprināto un vakanto darba vietu sarakstu katrā reģionā.

Darba vietas jauniešiem būs pieejamas 58 Rimi veikalos visā Latvijā – Rīgā, Ventspilī, Jēkabpilī, Gulbenē, Liepājā, Līvānos, Jūrmalā, Valmierā, Saulkrastos, Ogrē, Bauskā, Ādažos, Ķekavā, Jelgavā un Talsos. Kopumā pēdējo trīs gadu laikā vasarā Rimi ir sniedzis darba iespējas vairāk nekā 1000 jauniešiem.


Populārākie raksti