Rimi veikalos iespējams iegādāties Latvijā audzētos ābolus

02. Septembris, 2013

Rimi veikalos visā Latvijā iespējams iegādāties pirmo Latvijā audzēto ābolu ražu, kuru piegādā vietējie uzņēmumi SIA Ceko, pārstāvot audzētājus Jaunmoku dārzi un SIA Pūres dārzi, kas sadarbojas ar zemnieku saimniecību Ābelītes. Pašmāju ābolus Rimi veikalos iespējams iegādāties sveramā veidā, un to cena ir tāda pat kā pērn – Ls 0.69 kilogramā.

Pirmās ābolu šķirnes, kas pircējiem pieejamas Rimi veikalos visā Latvijā, ir Auksis, Delikatese, Doč Melbi, Kovaļenkovskaja un Alro.

“Latvijas ābolu tirdzniecības sezonā, kas parasti ilgst no septembra līdz martam vai aprīlim Rimi veikalos aptuveni 35 līdz 40% no kopējā pārdoto ābolu apjoma, ir tieši Latvijā audzētā produkcija. Tāpēc jo īpaši priecājamies, ka šogad ābolu raža ir padevusies laba un ceram, ka pircējus ar pašmāju produkciju varēsim nodrošināt līdz pat maija sākumam,” saka Laura Podskočija, Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste.

Kopā ar jau ierastajām un iecienītajām Latvijas ābolu šķirnēm, kas vairāk paredzētas tūlītējam patēriņam, ienākoties jaunajai ražai, pircēji Rimi veikalos varēs iegādāties arī atsevišķas skābākas ābolu šķirnes, kas vairāk piemērotas kulinārijai un cepšanai – raušiem, kūkām, pīrāgiem.


 


Populārākie raksti