Rimi veikalos iespējams iegādāties pirmos Latvijā audzētos kartupeļus

04. Jūlijs, 2013

Sākot ar šodienu, 4. jūliju, Rimi veikalos visā Latvijā iespējams iegādāties jauno Latvijā audzēto kartupeļu ražu, kuru piegādā kooperatīvā sabiedrība „Mūsmāju dārzeņi”. Jaunie pašmāju kartupeļi nopērkami gan sveramā veidā, gan 2.5 kg iepakojumā. Fasētos “Lielpilsētas” kartupeļus Rimi veikaliem piegādā SIA “Ads Pagrabs”.

Rimi veikalos jau pieejami jaunie kabači, cukini, ķīnas kāposti, zaļie zirnīši, kā arī loki un dilles. Turklāt jau tuvākajās dienās Rimi saviem pircējiem piedāvās iegādāties jaunās ražas sīpolus, ziedkāpostus, lielās pupas pākstīs, gailenes, kā arī Latvijā audzētus ķiplokus un ledus salātus, kurus piegādās kooperatīvā sabiedrības „Mūsmāju dārzeņi” un „Baltijas dārzeņi”.

„Jauno kartupeļu un kāpostu raža, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, ir ienākusies par vienu līdz divām nedēļām vēlāk. Turpretim kabači un citi ķirbjveidīgie kultūraugi, šogad, siltā maija ietekmē, nogatavojušies ātrāk nekā pērn. Jau jūlija otrajā pusē varēsim pircējus iepriecināt ar pašmāju ķirbjiem, kas ir teju divas nedēļas ātrāk kā pagājušajā gadā. Kopumā šogad visas kultūras aug salīdzinoši ļoti labi, un raža gaidāma laba”, stāsta kooperatīvās sabiedrības “Mūsmāju dārzeņi” izpilddirektore Edīte Strazdiņa.


Populārākie raksti