Rimi veikalos ievērojami audzis pieprasījums pēc eko pārtikas

16. Marts, 2010

Jau kopš šī gada janvāra Rimi produktu klāsts papildināts ar ekoloģisko produktu līniju I love eco. Tajā ietilpst vairāk nekā 40 produkti, pārstāvot septiņas dažādas kategorijas. Kā liecina Rimi novērojumi, salīdzinot ar citu Baltijas valstu iedzīvotājiem, Latvijas pircēji veselīga uztura lietošanai pievērš daudz lielāku uzmanību un biežāk iegādājas ekoloģiskos produktus. Turklāt, ieviešot jauno I love eco produktu līniju, Rimi veikalos ievērojami audzis pieprasījums pēc ekoloģiskās pārtikas.

"Esam novērojuši, ka mūsu pircēji arvien vairāk domā par savu ēdienkarti un izvēlās veselīgāku uzturu, tādēļ uzsākām ekoloģiskās līnijas I love eco tirdzniecību. Cilvēkiem veselīga pārtika būs aktuāla vienmēr, īpaši pavasarī, tādēļ jau tuvākajā laikā eko produktu klāstu papildināsim ar vairāku veidu brokastu pārslām un makaroniem," stāsta Zane Eniņa, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Šobrīd I love eco produktu klāstā ietilpst ne tikai dārzeņi, dažādi dzērieni, graudaugu produkti, sēklas, bet arī saldumi, garšvielas un ievārījumi; kopumā vairāk nekā 40 dažādi produkti. Turklāt produktu klāsts nepārtraukti tiek papildināts.

Rimi apkopojis arī pircēju iecienītāko eko produktu topu.
Iecienītāko eko produktu TOP 10:

  1. Cepumi ar sezama sēkliņām
  2. Tomātu biezenis
  3. Tomāti, smalcināti gabaliņos
  4. Sezama sēklas
  5. Upeņu sīrups
  6. Makaroni Tagliatelli
  7. Brūkleņu sīrups
  8. Sarkanās lēcas
  9. Brūkleņu džems
  10. Zaļās lēcas

I love eco produkti ierindojami ekoloģiskās pārtikas statusā, tie ir audzēti dabiskos apstākļos, kā arī izgatavoti dabai draudzīgās ražotnēs. Šo produktu audzēšanā netiek izmantoti nekādi ķīmiski nezāļu un insektu apkarošanas līdzekļi, mākslīgais mēslojums vai gēnu modificēšanas metodes, sintētiskas krāsvielas, garšas pastiprinātāji vai saldinātāji. Turklāt visi I love eco produkti atbilst stingrākajām Eiropas Savienības ekoloģiskas pārtikas direktīvām.
 


Populārākie raksti