Rimi veikalos ieviestas jaunas epidemioloģiskās prasības

11. Februāris, 2021
Aicinām pircējus būt atbildīgiem, iepērkoties veikalos, un iepazīties ar veikalu apmeklēšanas kārtību un valdības ieviestām epidemioloģiskā prasībām, kas stājās spēkā 8. februārī.

Visos Rimi veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet. Vienam apmeklētājam tirdzniecības vietās tiek nodrošināti 25 kvadrātmetri platības.

Tāpat vēl aizvien ir spēkā 2020. gada 19. decembra valdības lēmumus, kas paredz, ka uz veikalu var doties viena persona, izņemot personas, kam nepieciešama asistenta palīdzība, un bērnus līdz 12 gadu vecumam, ar kuriem var būt kopā viena pilngadīga persona. Veikala un apsardzes darbiniekiem ir tiesības kontrolēt noteikumu ievērošanu un gadījumos, ja noteikums tiek pārkāpts,  personas veikalā neielaist.

Pircēji bez sejas maskām vai neatbilstošā veidā lietotām maskām – neaizsedzot muti un degunu, veikalā netiek ielaisti un apkalpoti, tāpat sejas vairogus jeb vizierus ir aizliegts lietot vai var lietot tikai kopā ar sejas maksu.

Mēs lūdzam visus klientus būt saprotošiem, ievērot valstī noteiktos likumus, pieklājīgi izturēties pret mūsu kolēģiem un cienīt viņu darbu šajos apstākļos. Arī veikalu darbiniekiem nākas pielāgoties jaunām likuma prasībām un papildu saviem tiešajiem pienākumiem – preču pieejamības nodrošināšanai veikalos, un klientu apkalpošanai – jāveic uzraugošā funkcija un jāinformē klienti par masku nepieciešamību un citiem ierobežojumiem.

Atgādinām, ka, apmeklējot tirdzniecības vietas, papildus mutes un deguna aizsegam pircējiem jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi, jāievēro 2 m distance no citiem apmeklētājiem un darbiniekiem. Ja ir iespēja plānot pirkumus, tad aicinām doties uz veikalu laikos, kad ir mazāka cilvēku plūsma – līdz plkst. 12.00 dienā vai pēc plkst. 19.00 vakarā. Tāpat aicinām uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.


Populārākie raksti