Rimi veikalos noslēgusies ziedošanas akcija patversmju dzīvnieku atbalstam - Pērc, ziedo, pabaro

01. Jūlijs, 2019
Rimi veikalos veiksmīgi noslēgusies labdarības akcija Pērc, ziedo, pabaro. Tās laikā izdevies savākt 20,168 tonnu dzīvnieku barības. Ziedojums aizceļos uz 25 patversmēm visā Latvijā.

Akcijas ietvaros pircēji Rimi veikalos visā Latvijā ziedojuši 10 168 kg suņu un kaķu barības. Papildus ziedotāju dāsnumam, Rimi Latvia dzīvnieku vajadzībām ziedojis 5 tonnas Rimi privātās preču zīmes barības un smilšu. Arī akcijas sadarbības partneris, dzīvnieku barības produktu ražotājs Mars Inc. ziedojis 5 000 kg barības.

SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala: “Lai pabarotu visus Latvijas patversmēs dzīvojošos ķepaiņus, ik mēnesi ir vajadzīgas aptuveni 20 tonnas barības, turklāt bez pārtikas suņiem un kaķiem, gluži tāpat kā cilvēkiem, ir arī citas ikdienas vajadzības. Šajā, ceturtajā, “Pērc, ziedo, pabaro” akcijā saziedotais barības daudzums un dzīvnieku preces ļaus nodrošināt patversmēs mītošo dzīvnieku vajadzības mēneša garumā un sniegs prieku četrkājainajiem draugiem. Esam no sirds pateicīgi visiem Rimi klientiem, kuri nepalika vienaldzīgi un palīdzēja sagādāt tik nepieciešamās preces dzīvnieku labklājībai.”

Andra Tomase, dzīvnieku patversmes "Ar sirdi delnā" vadītāja: “Šīs akcijas ietvaros saņēmām vairākus sūtījumus ar suņu, kaķu barību un kārumiem. Esam ļoti priecīgi un pateicīgi par sagādāto dzīvnieku pārtiku. Šajā patversmē ir vairāk kā 100 suņi un vairāk kā 20 kaķi. Šī akcija mums ļoti palīdz, jo suņiem un kaķiem ik dienu tiek izbaroti aptuveni 30kg barības. Patversmē esošie dzīvnieciņi sūta lielu pateicību visiem, kuri ziedoja šajā akcijā!.”

Anda Lejniece, "Minku parks" vadītāja: “ Esmu ļoti pateicīga par sagādāto ziedojumu, jo kaķu barības izmaksas mēnesī sastāda gandrīz 500 eiro un katra šāda veida palīdzība ir ļoti vērtīga. Patversmē dzīvo vairāk kā 40 kaķi un katrs individuāli tiek samīļots un kopts. Kaķu konservus biedrība ikdienā nevar atļauties, tāpēc esam pateicīgi par ziedojumu, kas ietvēra arī šāda veida barību, tagad varēsim mūsu minkas palutināt. Esmu ļoti pateicīga visiem cilvēkiem, kuri ziedoja un priecājos, ka Rimi un Mars veido šādas akcijas.”

Labdarības akcijas Pērc, ziedo, pabaro laikā veikala pircēji bija aicināti papildināt ikdienas pirkumus ar dzīvniekiem noderīgām precēm. Šīs preces iedzīvotāji varēja ziedot kādā no Rimi veikaliem visā Latvijā, novietojot ziedojumus speciālās akcijas kastēs, tādējādi atbalstot četrkājainos patversmju iemītniekus. Akcija jau ceturto reizi tika organizēta sadarbībā ar dzīvnieku barības produktu ražotāju Mars Inc.

 


Populārākie raksti