Rimi veikalos par 25% palielinājies pieprasījums pēc produktiem grilēšanai

13. Jūnijs, 2013

Sākoties aktīvai grilēšanas sezonai, Rimi veikalos palielinājies pieprasījums pēc produktiem grilēšanai. Šī gada maijā, salīdzinot ar šo pašu periodu pērn, par aptuveni 25% audzis pieprasījums pēc mednieku desiņām un šašlikiem. Savukārt grilēšanas piederumi – grili, iesmi, kokogles un degšķidrums pirkti par aptuveni 30% vairāk nekā pērn maija mēnesī

Pircēji īpaši iecienījuši Rimi hipermārketu kulinārijā gatavotos šašlikus – asākas garšas cienītāji priekšroku dod pikantajai marinādei, savukārt maigākas garšas mīļotāji  - citronu, sinepju un majonēzes marinādei. Tāpat labprāt tiek pirkti citu zīmolu šašliki, no kuriem iecienītākie ir vistas šašliks krējuma-jogurta marinādē, kā arī cūkgaļas šasliks tradicionālā gaumē. Kopumā Rimi veikalos visā Latvijā iespējams iegādāties vairāk nekā 50 dažādus šašliku veidus katrai gaumei.

Kā liecina Rimi pārdošanas rādītāji, iedzīvotāji arvien biežāk grilēšanai izvēles ne tikai gaļu, bet arī dažāda veida zivis. Ērtās un ātrās pagatavošanas dēļ grilēšanai īpaši iecienīts lasis, forele, kā arī dorada jeb jūras karūsa. Turklāt nereti priekšroka tiek dota tieši 300 – 400 gramus lielām doradām, kas atbilst vienas porcijas izmēram.

Maijā, salīdzinot ar šo paši periodu pērn, aptuveni pusotru reizi palielinājies pieprasījums pēc griliem un  kokoglēm, kā arī ogļu aizdedzināšanas šķidruma. Visbiežāk pircēji priekšroku dod vienreiz lietojamiem griliem, kas ir jo īpaši ērti dodoties piknikā. Tāpat labprāt tiek pirkti grila piederumi – grila restes, iesmi, grila lāpstiņas, kurināmās ogles un briketes, un citas preces piknikam. Šogad pieprasījums pēc tiem, salīdzinot ar pagājušā gada maiju, palielinājies aptuveni par divām reizēm.


Populārākie raksti