Rimi veikalos par 60% palielinājies pieprasījums skolas precēm - kladēm un burtnīcām

06. Augusts, 2013

Tuvojoties 1. septembrim jeb Zinību dienai, Rimi veikalos palielinājies pieprasījums pēc skolai nepieciešamām precēm. Jūlija pēdējā nedēļā, salīdzinot ar mēneša vidu, pieprasījums pēc dažādām skolas precēm palielinājies par aptuveni 45%. No šīs preču kategorijā visbiežāk pirkumu grozos tiek liktas burtnīcas un klades, kuras pēdējo divu nedēļu laikā Rimi veikalos pirktas par aptuveni 60% vairāk.

Kā liecina Rimi pārdošanas rādītāji, tuvojoties mācību gada sākumam, iedzīvotāji arvien biežāk iegādājas dažādas skolai nepieciešamās preces - krāsu zīmuļus, pildspalvas, marķierus, guaša un akvareļa krāsas, zīmēšanas albumus, penāļus un atstarotājus. Pieprasījums pēc tiem divu nedēļu laikā palielinājies par aptuveni 50%.

Nodrošinot pircējiem visplašāko preču sortimentu par pieejamām cenām, Rimi kancelejas preču kategorijā sarūpējis virkni jaunumus. Īpaši iecienītas ir jaunās kancelejas preču sērijas ar Angry Birds, Hello Kitty, Monster simboliku, kas piemērotas gan meitenēm, gan puišiem. Tāpat labprāt tiek pirktas arī burtnīcas ar stingriem plastmasas vāciņiem dažādās krāsās, kurus nav nepieciešams papildus apvākot.
Lai pircējiem būtu iespēja jau savlaicīgi sarūpēt visu nepieciešamo savu bērnu skolas gaitām, neatstājot pirkumus uz augusta pēdējām dienām, Rimi veikalos jau kopš jūlija beigām plašā sortimentā par izdevīgām cenām iespējams iegādāties visu nepieciešamo skolai – gan rakstāmpiederumus, burtnīcas, mugursomas un penāļus, gan apģērbu un apavus.

 


Populārākie raksti