Rimi veikalos pirmie Latvijā audzētie ķirbji

15. Jūlijs, 2013

Jau no pagājušās nedēļas Rimi veikalu dārzeņu sortimentā pieejami pirmā Latvijā audzēto ķirbju raža. Pircējiem Rimi veikalos visā Latvijā iespējams iegādāties dažādas ķirbju šķirnes – gan tradicionālo oranžo ķirbi, gan ne tik ierasto riekstu, cepamķirbi, kā arī dekoratīvos ķirbjus, kurus piegādās kooperatīvā sabiedrība Mūsmāju dārzeņi. Pirmie pašmāju ķirbji maksā sākot no Ls 0.75 par kilogramu.

Kā norāda kooperatīvās sabiedrības Mūsmāju dārzeņi izpilddirektore Edīte Strazdiņa, šogad siltā maija ietekmē, ķirbji nogatavojušies teju divas nedēļas ātrāk nekā pērn. Tāpēc jau augusta beigās Rimi veikalos būs iespējams iegādāties arī pircēju tik iecienīto sviesta un spageti ķirbi, kā arī mini cepamķirbi, kas jo īpaši piemērots pagatavošanai mikroviļņu krāsnī.

“Pagājušā gadā pieprasījums pēc cepamķirbjiem Rimi veikalos palielinājās četras reizes, savukārt riekstu ķirbja pārdošanas apjomi teju dubultojās. Pārdošanas apjomu pieaugums liecina, ka iedzīvotāji arvien biežāk ir gatavi eksperimentēt un savas maltītes labprāt dažādo ar veselīgiem, taču ne tik ierastiem dārzeņiem un ogām. Tāpēc jo rūpīgi plānojam Rimi veikalu sortimentu, lai pircējus iepazīstināt un mudinātu izmēģināt arvien jaunu ēdienu garšas,“ saka Karīna Jermušs, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

 


Populārākie raksti