Rimi veikalos sāk tirgot jaunās ražas dārzeņus

09. Marts, 2018

"Z/S Kliģēni  jaunā gurķu raža tika sagaidīta divas nedēļas ātrāk nekā pērn, tādēļ uz šo gadu raugāmies īpaši optimistiski. Neskatoties uz neseno salu, laikapstākļi bagātīgai ražai ir bijuši labvēlīgi, dienā sasniedzot veselu tonnu novākto gurķu. Ceru, ka Rimi pircēji novērtēs iespēju jau martā iegādāties kvalitatīvus un gardus pašmāju dārzeņus, kas ikdienas maltītes noteikti padarīs krāsainākas,” stāsta Z/S Kliģēni vadītājs Reinis Reķis. Jauno gurķu cena veikalu plauktos ir 3.79 eiro kilogramā. Plānots, ka, palielinoties ražībai, nākamo nedēļu laikā tie būs nopērkami teju visos Rimi veikalos Latvijā.

"No šī mēneša sākuma Rimi veikalu plauktos pieejama arī jaunā redīsu, salātu un burkānu raža, pēc kuras jau tagad redzam lielu pieprasījumu. Pavasarim tuvojoties, mūsu pircēji arvien biežāk lūko pēc svaigās produkcijas. Tāpat nemainīgi augsts pieprasījums ir pēc dažādiem ar vitamīniem un uzturvielām bagātiem produktiem, piemēram, dzērvenēm, kas arīdzan arvien pieejamas no vietējo ražotāju krājumiem," norāda Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 123 piecu formātu veikali: 32 Rimi Hyper, 29 Rimi Super, 17 Rimi Mini, 40 Supernetto un pieci Rimi Express. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.


Populārākie raksti