Rimi veikalos sāk tirgot jaunās ražas Latvijas tomātus

20. Novembris, 2015

Jau nedēļu Rimi veikalos ir iespējams iegādāties jauno Latvijā audzēto tomātu ražu no zemnieku saimniecības Mežvidi. Turklāt, sākot jau ar šo nedēļu, Rimi jauno Latvijā audzēto tomātu klāstu papildina arī SIA Getliņi Eko siltumnīcās audzētie dzeltenie un aveņu tomāti.

“Mūsu pircēji dod priekšroku Latvijā audzētiem tomātiem, un mēs vienmēr cenšamies nodrošināt plašu pašmāju audzētu tomātu šķirņu klāstu, tādēļ mums ir īpašs prieks par to, ka šogad jaunā tomātu raža Rimi veikalu plauktos parādījusies agrāk nekā iepriekšējā gadā. Rimi veikalos ir pieejami arī šī gada rudens ražas labumi, piemēram, kāposti, burkāni, bietes, kartupeļi, kāļi, kolrābji, ķirbji, sīpoli, rāceņi, baltie redīsi un citi pašmāju labumi, ar ko papildināt ikdienas un svētku galdu,” stāsta Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Pašlaik Rimi Latvia tīklā ir 116 trīs formātu veikali: 29 Rimi hipermārketi, 41 Rimi lielveikals un 46 zemo cenu veikali Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

 


Populārākie raksti