Rimi veikalos tiek ieviesti sejas vairogi un veikala plauktu piepildīšana nakts stundās

25. Marts, 2020
Rimi veikalu darbiniekiem pašapkalpošanās kasēs būs pieejami sejas aizsargvairogi un daļā veikalu ir uzsākta plauktu piepildīšana nakts stundās.

“Pircēju un darbinieku drošība ir mūsu prioritāte, tāpēc meklējam un ieviešam arvien jaunus risinājumus, lai nodrošinātu drošāku vidi veikalā, kas ir viens no priekšnoteikumiem, lai samazinātu vīrusa izplatību.

Papildus jau esošajiem drošības pasākumiem, sākam ieviest arī sejas vairogus pašapkalpošanās kasu darbiniekiem. Šādus aizsarglīdzekļus Latvijas zīmols Shield48 šobrīd nodrošina arī medicīnas darbiniekiem. Daļā veikalu esam uzsākuši plauktu piepildīšanu nakts stundās, kas palīdzēs samazināt darbinieku saskarsmi ar pircējiem dienas laikā,” stāsta Rimi Latvia Sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Zīmola Shield48 īpašnieks Didzis Dejus piebilst: “Esam priecīgi, ka tik liels uzņēmums kā Rimi bija viens no pirmajiem zīmola Shield48 klientiem. Sadarbību ar Rimi uzsākām vēl piedaloties Latvijas virtuālajā hakatonā HackForce un uzņēmums mums palīdzēja arī nodrošināt sejas vairoga testēšanu veikalos, lai sniegtu atgriezenisko saiti par produktu. Lai nekavējoties nodrošinātu papildus aizsardzību uzņēmuma darbiniekiem, Rimi veikalu aprīkošanu ar sejas vairogiem uzsākām jau pagājušās nedēļas nogalē. ”

Visiem Rimi veikalu darbiniekiem ir pieejami dažādi aizsarglīdzekļi, tiek nodrošināta šobrīd darbiniekiem tik nepieciešamā vitamīnu deva, kā arī veikalos ir ieviestas organiskā stikla aizsargbarjeras pie kasēm. Tāpat uz visiem veikaliem ir sākta vairākkārt lietojamu sejas masku piegāde, kas paredzētas izmantošanai nepieciešamības gadījumā. Vēl papildus rūpējoties par darbinieku drošību, veikaliem tiek piegādāti medicīniskie termometri, lai darbiniekiem būtu iespēja pārbaudīt savu veselības stāvokli. Rimi nepārtraukti meklē un ievieš jaunus risinājumus, lai darbinieki un pircēji justos droši un pasargāti. 

Rūpējoties par pircēju un darbinieku labklājību, jau vairākas nedēļas Rimi veikalos ir pievērsta pastiprināta uzmanība drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumiem, ievērojot valsts institūciju prasības, kā arī iekšējās vadlīnijas. Veikalos pastiprināti informējam pircējus par nepieciešamo rīcību, lai pasargātu sevi un apkārtējos. Tāpat veikalos  ieviesti iepirkšanās laiki cilvēkiem ar paaugstinātu inficēšanās risku, savukārt par sociālās distancēšanās nozīmīgumu atgādina norobežojošas grīdas uzlīmes.


Populārākie raksti