Rimi veikalu darba laiks līdz plkst. 21.00

30. Decembris, 2020
Respektējot valdības lēmumu, “brīvdienu mājsēdes” laikā Rimi veikalu darba laiks būs līdz plkst. 21.00.

Pagaidām nav plānots, ka Rimi veikali varētu uzsākt darbu ātrāk. Kā ierasts Rimi veikali pircējus gaidīs no plkst. 8.00, atsevišķi veikali no plkst. 9.00, plkst. 7.00 un plkst. 7.30. Tāpat atgādinām, ka 1. janvārī lielākā daļa veikalu darbu uzsāks no plkst. 11.00. Aktuālā informācija par Rimi veikalu darba laiku ir pieejama Rimi mājaslapā.

Darba laika ierobežojumi Rimi veikalos šodien un rītdien var veicināt to, ka palielinās cilvēku plūsma veikalos. Tādēļ aicinām tos cilvēkus, kuriem ir iespēja, preču iegādi svētku galdam un brīvdienu maltītēm neatlikt uz vakara stundām. Lai iepirktos ātrākā laika posmā, pircēji var izmantot pašapkalpošanās kases vai pašapkalpošanās skenerus, tajos veikalos, kur ir šāda iespēja. Tāpat aicinām doties uz veikalu ar iepirkumu sarakstu, lai mazinātu veikalā pavadīto laiku.

Pirkumus no Rimi e-veikala, kuru piegāde bija paredzēta laikā 20.00-22.00, piegādāsim tajā pašā dienā līdz 21.00. Lūdzam būt pieejamiem, kad kurjers ar Jums sazināsies, lai nodotu pirkumu!

Pirkumus Drive vai Saņem veikalā, kas bija pasūtīti ar saņemšanu laikos 20.00-22.00 un 22.00-24.00, komplektēsim tajā pašā dienā pa dienu, lai jūs tos varētu saņemt vēlamajā dienā jau līdz 21.00! Kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, nosūtīsim SMS, ka jums jādodas pēc pasūtījuma.

Lūdzam nekavēt un ierasties pēc pirkumiem pēc iespējas ātrāk vai uzreiz pēc ziņas saņemšanas, jo pēc 21.00 pirkumi vairs netiks izsniegti!

Ja rodas papildu jautājumi, aicinām sazināties ar Klientu servisu!


Populārākie raksti