Rimi ziedo SOS bērnu ciematam Valmierā

11. Janvāris, 2011

Pagājušajā nedēļā, apmeklējot SOS bērnu ciematu Valmierā, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais pasniedza ciemata direktoram Vitoldam Krieviņam 1000 latu ziedojumu, kas tiks novirzīts 11 SOS bērnu ciematā dzīvojošo ģimeņu kopīgajiem kultūras un sporta pasākumiem.

Sadraudzība ar SOS bērnu ciematu Valmierā Rimi uzsāka pirms četriem gadiem, kad tas tika izveidots. Rimi mātesuzņēmums ICA Zviedrijā un tā klienti bija ziedojuši 433 tūkstošus latu, par kuriem uzbūvēja piecas no divpadsmit SOS bērnu ciemata mājām Valmierā. Četras no piecām mājām jau šobrīd apdzīvo SOS ģimenes. Šogad Rimi mātesuzņēmuma ICA vadītājs Kenneth Bengtsson aicināja kolēģus un sadarbības partnerus ziedot labdarībai tā vietā, lai pasniegtu viņam dāvanas jubilejā. Savukārt ciemata atklāšanā 2007. gadā Rimi Baltic ziedoja čeku 4000 latu vērtībā, par kuriem ciemata ģimenes varēja iegādāties pārtiku Supernetto veikalā Valmierā.


Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais pasniedz ziedojumu Ls 1000 vērtībā SOS bērnu ciemata Valmierā direktoram Vitoldam Krieviņam.


Aigars labprāt parāda, kādus lidmodeļus viņš pats iemācījies izgatavot, apmeklējot lidmodelisma pulciņu.


Pie sarunu galda visi kopā risina sarunas par ikdienu ģimenē un skolā.


Populārākie raksti