Ronald McDonald House Charities Latvija un Rimi sāk ziedojumu kampaņu bērniem Latvijas reģionos

01. Septembris, 2021
Šodien, 2021.gada 1. septembrī, sadarbībā nodibinājumu Ronald McDonald House Charities Latvija (turpmāk - RMHC) uzsākam otro posmu ziedojumu vākšanas kampaņai.

Pēc šī gada jūnijā noslēgta pirmā labdarības kampaņas posma, kur Rimi ziedojumu kastītēs tika saziedoti 6694,44 EUR, tālākā labdarības kampaņa norisināsies no 1. līdz 30. septembrim. Tajā ikviens Rimi pircējs var palīdzēt nodrošināt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstu konsultācijas bērniem visā Latvijā, ziedojot kastītēs, kas izvietotas pie veikalu kasēm, e-komercijā vai labdarībai novirzot Mans Rimi naudas uzkrājumu. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti, lai ar Mobilā veselības aprūpes centra palīdzību pie bērniem nokļūtu Bērnu kliniskās universitātes slimnīcas ārsti, kas bez maksas pacientiem sniegtu tik ļoti nepieciešamās medicīniskās konsultācijas. Tāpat līdzekļi palīdzēs segt arī speciālistu atalgojumu, izbraukuma degvielas izmaksas un Mobilā veselības aprūpes centra apkopi.

RMHC direktore Zane Gedroviča: “Ikdienā, dodoties līdzi ārstiem izbraukumos, man ir iespēja iepazītites ar konkrētās pilsētas vai ciema ģimenēm un bērniem. Redzu, cik ļoti liels atbalsts ģimenēm ir mūsu piedāvātais pakalpojums – aizvest Bērnu slimnīcas ārstus tuvāk bērnu mājām. Bieži vien apstiprinās tas, ka citādāk bērns pie ārsta Rīgā dažādu iemeslu dēļ nemaz nevarētu nokļūt. Mūsu organizācijas darbs ir iespējams, tikai un vienīgi pateicoties sabiedrības kopējām rūpēm par bērniem un vēlmei atbalstīt mūsu darbu ar ziedojumiem.”

“Kopā ar Ronald McDonald House Charities Latvija mēs jau esam paveikuši lielas lietas un palīdzējuši daudziem desmitiem mazo pacientu, taču vēl vairāk bērnu to vēl gaida. Slimības un veselības problēmas nešķiro - medicīniskā aprūpe ir nepieciešama ne tikai Rīgā vai lielajās pilsētās, bet arī attālāko ciemu un pagastu bērniem, kur visbiežāk iedzīvotāju iespējas ir ierobežotas. Tāpēc varam būt gandarīti, ka pateicoties Rimi apmeklētāju ziedojumiem unikālais Mobilais veselības aprūpes centrs ļauj mums palīdzēt bērniem un būt tieši tur, kur visvairāk nepieciešams,” stāsta Rimi Latvia ārējās komunikācijas vadītāja Inga Bite.

Lai uzzinātu par iespējām pieteikties uz bezmaksas konsultāciju pie speciālistiem, vecāki ir aicināti interesēties pie savas pašvaldības ģimenes ārsta, kurš palīdzēs ar tālāko informāciju par tuvāko Mobilā veselības aprūpes centra izbraukuma vietu un laiku. Lai atbalstītu Mobilā veselības aprūpes centra darbību, ziedojumus var veikt arī RMHC mājas lapā www.rmhc-latvia.lv.

Līdz šim ar RMHC Mobilā centra ārsti snieguši jau vairāk kā 45 000 bezmaksas medicīnas konsultācijas bērniem visā Latvijā un ar to nobraukti vairāk nekā 230 000 kilometri pa visu Latviju. Centrs ir 12 metrus garš, moderns transporta līdzeklis, kas pielāgots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai. Centrā bez maksas var saņemt oftalmologa, pediatra, pulmonologa/alergologa, neirologa, bērnu endokrinologa, gastroenterologa, dermatologa un LOR konsultācijas, kā arī plašu izglītojošo programmu bērniem, vecākiem un vietējiem medicīnas speciālistiem. Vajadzības gadījumā speciālisti uztur kontaktus ar vietējiem ārstiem, kuru ziņā ir tālākā bērna ārstēšana un uzraudzība.


Populārākie raksti