Ronald McDonald House Charities Latvija un Rimi uzsāk ziedojumu kampaņu bērniem Latvijas reģionos

18. Jūnijs, 2021
Rīt, 2021.gada 19.jūnijā, tiks uzsākta ziedojumu vākšanas kampaņa veikalos, lai nodrošinātu ārstu speciālistu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos.

19.jūnijā nodibinājums Ronald McDonald House Charities Latvija (RMHC) kopā ar Rimi Latvia atbalstu uzsāk ziedojumu vākšanas kampaņu veikalos, lai nodrošinātu ārstu speciālistu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos. Kampaņas laikā sabiedrību aicinās ziedot līdzekļus, lai ar Mobilā veselības aprūpes centra izbraukumiem palīdzētu mazajiem pacientiem visā Latvijā un īpaši lauku reģionos.  

Kampaņas laikā  no 19. līdz 30. jūnijam ikviens Rimi pircējs var palīdzēt nodrošināt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstu konsultācijas bērniem visā Latvijā, ziedojot kastītēs, kas izvietotas pie veikalu kasēm, vai ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti, lai ar Mobilā veselības aprūpes centra palīdzību pie bērniem nokļūtu ārsti, kas bez maksas mazajiem pacientiem sniegtu tik ļoti nepieciešamās medicīniskās konsultācijas. Tāpat līdzekļi palīdzēs segt arī speciālistu atalgojumu, izbraukuma degvielas izmaksas un Mobilā centra apkopi.

RMHC direktore Zane Gedroviča: “Strādājot jau desmit gadus, mēs redzam, ka pieprasījums pēc Mobilā veselības aprūpes centra pakalpojumiem ir nemainīgi liels un mūsu darbs tiek augstu novērtēts no vecāku un ģimenes ārstu puses, īpaši lauku reģionos, kur trūkst bērnu ārstu vai arī ģimenēm dažādu iemeslu dēļ nav iespējams nokļūt pie ārsta Rīgā. Tāpēc ir tik svarīgi turpināt jau iesākto darbu un nogādāt ārstus pie bērniem pat vistālākajos Latvijas reģionos, lai savlaicīgi sniegtu medicīnas konsultācijas un novērstu nopietnu slimību attīstīšanos nākotnē.”

“Rūpes par līdzcilvēkiem un īpaši pašiem mazākajiem ir viena no Rimi prioritātem līdzās citām sabiedrībai vērtīgam iniciatīvām, piemēram, rūpēm par vidi.  Ziedojumu vākšanas akcija Rimi veikalos ir veids, kā mūsu apmeklētāji visā Latvijā var atbalstīt kampaņu un palīdzēt nodrošināt kvalitatīvu primāro medicīnas aprūpi bērniem pat visattālākajās Latvijas vietās, jo kopā mēs varam paveikt vairāk!” stāsta Rimi Latvia ārējās komunikācijas vadītāja Inga Bite.

Lai uzzinātu par iespējām pieteikties uz bezmaksas konsultāciju pie speciālistiem, vecāki ir aicināti interesēties pie savas pašvaldības ģimenes ārsta, kurš palīdzēs ar tālāko informāciju par tuvāko Mobilā centra izbraukuma vietu un laiku. Lai atbalstītu Mobilā veselības aprūpes centra darbību, ziedot iespējams ziedojumu kastītēs Rimi veikalos, Rimi e-veikalā, novirzot Mans Rimi kartes uzkrājumu, kā arī ziedojot RMHC mājas lapā www.rmhc-latvia.lv.

Līdz šim ar RMHC Mobilā centra ārsti snieguši jau vairāk kā 45 000 bezmaksas medicīnas konsultācijas bērniem visā Latvijā un ar to nobraukti vairāk nekā 230 tūkstoš kilometri pa visu Latviju. Pats centrs ir 12 metrus garš, moderns transporta līdzeklis, kas pielāgots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai. Centrā bez maksas var saņemt oftalmologa, pediatra, pulmonologa/alergologa, neirologa, bērnu endokrinologa, gastroenterologa, dermatologa un LOR konsultācijas, kā arī plašu izglītojošo programmu bērniem, vecākiem un vietējiem medicīnas speciālistiem. Vajadzības gadījumā speciālisti uztur kontaktus ar vietējiem ārstiem, kuru ziņā ir tālākā bērna ārstēšana un uzraudzība.


Populārākie raksti