Sācies Lielās Talkas fotokonkurss

01. Februāris, 2011

Laikā no 1. līdz 27. februārim Lielās Talkas organizatori aicina ikvienu vēl paspēt izbaudīt baltos ziemas priekus un piedalīties fotokonkursā “Sniegavīri PAR tīru Latviju!"

Uzdevums:

  1. pagalmā, parkā vai kādā laukumā uzvel vienu vai arī vairākus sniegavīrus, kuru dekorācijām izmantoti dabiski materiāli
  2. sniegavīra rokās (blakus, uz galvas, uzkārtu kaklā u.t.t.) ieliec uzrakstu ar darbību, kas veicinātu mūsu dabas tīrību, piemēram, “Izmantosim auduma iepirkuma maisiņus!", “Braucam ar velosipēdiem!", “Nepiesārņo dabu ar atkritumiem!"
  3. pie uzraksta obligāti piezīmē klāt arī “Lielās Talkas" logotipu
  4. nofotografē savu sniegavīru
  5. fotogrāfiju augšupielādē “Lielās Talkas" mājas lapā www.talkas.lv, sadaļā “Sniegavīri PAR tīru Latviju!"

Par ievietotajām fotogrāfijām ir iespēja balsot vienu reizi dienā no viena datora!

Vērtēšana: žūrija, kuras sastāvā ir Lielās Talkas darba grupas pārstāvji, kā arī Talkas atbalstītāji, konkursa noslēgumā izvēlēsies 5 uzvarētājus, kuri būs izveidojuši visatraktīvākos sniegavīrus ar visvērtīgākajiem uzrakstiem. Tāpat balvu iegūs arī tās fotogrāfijas īpašnieks, kura sniegavīrs būs ieguvis visvairāk balsojuma punktu.

Balvas: visi 6 uzvarētāji saņems ielūgumu uz Lielās Talkas Noslēguma koncertu 30. aprīļa vakarā, kā arī pārsteiguma balvas no Lielās Talkas organizatoriem un Draugiem - Garnier un Rimi.

Gaidām Tavu sniegavīru! :)

Papildus informācija: talkas@talkas.lv
 


Populārākie raksti