Sākas pieteikšanās bērnu skriešanas svētkiem – Rimi Bērnu dienai

31. Marts, 2016

Turpinot pērn veiksmīgi aizsākto tradīciju, arī šogad Rimi bērnu diena Lattelecom Rīgas maratona ietvaros norisināsies dienu pirms galvenajiem startiem, skriešanas burvību piedāvājot izbaudīt pašiem mazākajiem skrējējiem un ģimenēm. Reģistrēties Rimi bērnu dienas trasītēm 11.novembra krastmalā, kā arī jaunizveidotajam 4,2km garajam Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienam ar laika kontroli no šodienas iespējams Lattelecom Rīgas maratona mājaslapā. Ņemot vērā lielo interesi, arī šogad Rimi bērnu dienas reģistrācija tiks pārtraukta, sasniedzot maksimālo 10 000 dalībnieku skaita limitu.

14.maijā Rimi Bērnu dienas aktivitātes 11.novembra krastmalā sāksies jau plkst. 10.00., aicinot uz dažādām skriešanas trasītēm un intelektuālām aktivitātēm jaunākos skrējējus līdz 12 gadu vecumam. Savukārt plkst. 15.00 tiks dots starts jaunizveidotajam Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienam – jaunai 4,2km distancei Rīgas centrā ar startu un finišu 11.novembra krastmalā.

Dalība Rimi Bērnu dienas trasītēs un aktivitātēs, izņemot 4,2km garo Ģimeņu skrējienu, ir bez maksas. Trasīte "Paši mazākie" jeb simbolisku šķēršļu trasīte paredzēta dalībniekiem vecumā līdz 3 gadiem, trase "Mazie" (200 metri) - dalībniekiem vecumā no 3 līdz 5 gadiem, trase "Lielie" (400 metri) - dalībniekiem vecumā no 5 līdz 8 gadiem, savukārt, trase "Paši lielākie" (800 metri) būs piemērota dalībniekiem vecumā no 8 līdz 12 gadiem.

Visās skriešanas aktivitātēs dalībniekiem būs iespējams iesaistīties visas dienas garumā no plkst. 10.00 – 14.00. Pasākuma laikā bērniem būs iespēja ne vien kārtīgi izskrieties, bet arī piedalīties dažādās jautrās, sportiskās spēlēs un aktivitātēs, kā arī prāta un intelektuālās nodarbēs. Visu dienu lielos un mazos uz skatuves priecēs bagātīga izklaides programma, kas tiks izziņota tuvojoties pasākumam.

Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējiena starts plānots plkst. 15.00 un tā trase būs 4,2 km gara jeb simboliski 10% no klasiskā maratona distances. Trases maršruts no 11.novembra krastmalas skrējējus vedīs caur Rīgas centram pa Eksporta ielu, Elizabetes ielu, Kronvalda parkam, Kr.Valdemāra ielu, Meierovica bulvāri, gar Brīvības pieminekli, atgriežoties finišā pa Kaļķu ielu. Dalības maksa par vienu skrējēju ir 4,00-5,00 EUR, atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita. Ģimeņu skrējienā aicināti piedalīties visa vecuma bērni bez vecuma ierobežojuma kopā ar ģimeni, radiem un draugiem. Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējiena tiks veikta arī laika kontrole un pēc skrējiena visiem dalībniekiem būs pieejamas ne tikai finišētāju medaļas, bet mājas lapā būs pieejams arī diploms ar rezultātu.

Aigars Nords, Lattelecom Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs: "Esmu pārliecināts, ka aktivitātes un pozitīvā jezga, kuru uzsūkt varēs krastmalā un Ģimeņu skrējienā, kustīga dzīvesveida pamatus ilgtermiņā ieliks ne vienai vien ģimenei. Jau otro gadu sadarbībā ar Rimi centīsimies Rimi bērnu dienu noorganizēt ar Lattelecom Rīgas maratonam raksturīgo vērienu."

Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja: “Veselīgs dzīvesveids un sabalansēts uzturs daudziem ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, taču mēs vēlamies aicināt sportot un pārbaudīt savus spēkus arī pašus jaunākos skrējējus, tādējādi pievēršot arī bērnu uzmanību veselīga un aktīva dzīvesveida nozīmei. Tāpēc šogad mēs aicinām visus mazos sportotājus – nāciet ārā! Bērni vislabāk apgūst lietas praktiski, tādēļ mēs ceram, ka Rimi bērnu dienas atvaros mums izdosies parādīt bērniem un jauniešiem to, cik sports ir nozīmīgs, jautrs un, galvenais, patīkams brīvā laika pavadīšanas veids.”

Reģistrācija Rimi bērnu dienai

Rimi Bērnu dienas visām distancēm iespējams reģistrēties Lattelecom Rīgas maratona mājas lapā www.lattelecomrigasmaratons.lv sadaļā "Rimi Bērnu diena". Bērnus pasākumam jāpiesaka pieaugušajiem, kas 14.maijā plāno piedalīties un varēs uzraudzīt bērnu Rimi Bērnu dienas skrējienos.

Visiem Rimi Bērnu dienas dalībniekiem paredzēti divu veida starta numuri – trasītēm un aktivitātēm 11.novembra krastmalā viens un Ģimeņu skrējienam otrs.

Starta numurus visām mini distancēm, kas norisināsies bez laika kontroles, reģistrēto dalībnieku vecāki un ģimenes locekļi no 25.aprīļa līdz 12.maijam, uzrādot reģistrācijas brīdī saņemto apstiprinājuma vēstuli, varēs izņemt reģistrācijas brīdī izvēlētajā Rimi veikalā (Rīgā, Ogrē vai Salaspilī), kā arī Lattelecom Rīgas maratona EXPO 13.-14.maijā.

Ģimeņu skrējiena starta numuri būs aprīkoti ar īpašu laiku mērīšanas čipu, tādēļ tos izņemt būs iespējams tikai Lattelecom Rīgas maratona EXPO no 13.maija līdz 14.maija plkst. 14.00.

Dalībnieki tiek aicināti pieteikties laicīgi, jo dalībnieku limits mini distancēm 11.novembra krastmalā būs 7 000 dalībnieku, savukārt Ģimeņu skrējienam 3 000 dalībnieku.


Populārākie raksti